Şimdi yükleniyor

Çift SIM Kartlı iPhone Çin’e Özel Olabilir!

Çift SIM Kartlı iPhone Çin’e Özel Olabilir!

Çift SIM Kartlı iPhone Çin’e Özel Olabilir!

Son Güncelleme tarihi 4 Ağustos 2018 by Harun Yıldırım

2018 Yeni iPhone modellerinin üç farlı modelle geleceği ile ilgili söylentilerin doğruluk payı gün geçtikçe artıyor. Uzun süredir karşımıza çıkan iddialar ve sızıntılar üç farklı yeni iPhone modeliyle karşılacağımızı gösteriyor.

teknik destek

Bu modellerin iPhone X Plus, iPhone 9 ve 2. jenerasyon iPhone X modeli olması bekleniyor. Daha önce sizlere çift SIM kart özelliği ile ilgili referansların iOS 12’nin beta sürümünde görüldüğünü söylemiştik anlaşılan bu özellik sadece belirli bölgelere özel olacak. Ortaya çıkan son iddialara göre Çin pazarında 4 farklı iPhone modeli satışa sunulacak, bunlardan biri ise Çift SIM kartlı iPhone olacak.

Çift SIM Kartlı iPhone

F9DFC7DD-756C-4356-B48E-B5583BED7B29-1024x682 Çift SIM Kartlı iPhone Çin'e Özel Olabilir!

Bu yıl satışa sunulacak olan en başarılı telefonlardan biri olması beklenen yeni iPhone modellerinin çift SIM kart özelliği bulunan versiyonunun Çin dışındaki bölgelerde satışa sunulmayacağı söyleniyor. Bu kararın en önemli nedeni ise son yıllarda Çinli markaların artırdığı rekabet!

Huawei’nin Çin’in gücünü arkasına alarak akıllı telefon satışlarında dünyada ikinci sıraya yükselmesi ve Xiaomi’nin başarılı markalar arasında gösterilmesi ve Amerika-Çin arasındaki ekonomik savaş gibi ciddi etkenler firmayı bu pazara özel adımlar atmaya zorluyor, diyebiliriz.

teknik destek