İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çift SIM Kartlı iPhone XC!

Apple’ın 12 Eylül tarihinde düzenleyeceği etkinlik öncesinde 6.1 inç LCD ekrana sahip iPhone XC’ye ait olduğu söylenen görseller paylaşıldı. Çift SIM kartlı iPhone XC, bu senenin modellerinden biri olabilir.

teknik destek

Ben Geskin’in Twitter üzerinde paylaştığı görseller, 6.1 inç ekran boyutuna sahip LCD iPhone’un dört farklı rengini ortaya koyuyor. Kırmızı, altın, uzay grisi ve beyaz. Model, 2017’de gördüğümüz cam kasa tasarımına sahip.

Apple’ın genellikle sene ortasında iPhone modelleri için PRODUCT (RED) işbirliği ile kırmızı renk seçeneği sunduğunu biliyoruz. Paylaşılan görsellerin doğru olduğunu düşündüğümüzde ise Apple’ın kırmızıyı bu yıl yeni bir renk seçeneği olarak sunacağını görebiliyoruz.

Çift SIM Kartlı iPhone XC!

Renk seçenekleri dışında, iPhone X’da bulunan paslanmaz çelik çerçevenin aksine bu modelde alüminyum çerçeve olacağını söyleyebiliyoruz. Maliyeti düşürmek için yapılan bir diğer hamle ise cihazın arkasında tek kamera bulunması.

Cihaz ile ilgili son detay olarak telefonda çift SIM kart tepsisi bulunduğunu söyleyebiliriz. Apple’ın çift SIM kart özelliğine sahip bir iPhone çıkartması yıllardır bekleniyor. Bakalım, bu yıl iPhone XC ile bu gerçek olacak mı?

teknik destek