Şimdi yükleniyor

Çiftlik Bank için yeni haberler geldi, Şirket boşaltıldı!

ciftlikbank-1

Çiftlik Bank için yeni haberler geldi, Şirket boşaltıldı!

Son Güncelleme tarihi 12 Mart 2018 by Müşteri hizmetleri

Geçtiğimiz dönemlerde çoğu kullanıcıdan yüz milyonlarca TL toplayan Çiftlik Bank’ın merkezine giden kişiler parasını almak istedi, ama şirket boşaltılmıştı.

teknik destek

Kısa süre önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci bir açıklama yaparak, Çiftlik Bank’ın Bakanlık tarafınca yüksek gelir vaadiyle nitelikli dolandırıcılık olduğuna karar vermişti. Şirket ise geçtiğimiz günlerde üyelerine ödeme yapmayı durdurmuş ve kişiler parasını alabilmek için Ümraniye’deki binaya gitti. Ancak plazada yer alan iş yerinde kimsecikler yoktu.

Dün Beykoz’da yapılan ve sadece Çiftlik Bank bayilerinin katıldığı toplantıda Genel Müdür Niyazi Karakoç itiraf gibi sözler söyledi. “Ben de kandırıldım, işler iyi gitmiyor. Mehmet Bey’e (Mehmet Aydın) ulaşamıyorum, dönüş alamıyorum. Başınızın çaresine bakın.” dedi. Şimdiye kadar yapılan herşeyin komplo olduğunu söyleyen Karakoç, çok net bir açıklama yaptı.

48f06baf2b995bf390ead08ae403dca90e0b3b6b Çiftlik Bank için yeni haberler geldi, Şirket boşaltıldı!

Kalan 113.4 Milyon TL Kuzey Kıbrıs’a Gönderildi

Geçtiğimiz hafta ise bazı bilgilerde bulunan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Çiftlik Bank’ın üye sayısının 500 bin olduğu ve aktif üyenin 132 bini geçtiği söylendi. Bu kadar kişiden yükse kar vaatleriyle ciddi paraların toplandığı bir gerçek.

SPK’nın raporuna göre Çiftlik Bank, 2016-2017 arasında 77 bin 843 kişiden toplam 511.7 milyon TL toplayıp 62 bin 877 kişiye 398.3 milyon TL ödeme yaptı. Kalan 113.4 milyon TL ise Kuzey Kıbrıs’a gönderildi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

teknik destek

4 yorum

comments user
Veli

Çevremdeki mallara söyledim olmaz dedim böyle bir ticaret yok dedim batarsınız dedim battılar

comments user
Murat kemer

Çevremizde ki bu işle ilgilenen insanları çok uyardık ama dinlemediler. Sırf bu işe girmek için bankadan 25 bin TL kredi çeken andavallar vardı. Öyle çabalamadan uğraşmadan o kadar büyük paralar kazanamazsınız bunu o aklınıza sokun.

Yorumlar kapalı.