Şimdi yükleniyor

Connected2.me iletişim müşteri hizmetleri

Connected2.me iletişim müşteri hizmetleri

Son Güncelleme tarihi 12 Aralık 2020 by Teknoloji Haber

Connected2.me müşteri hizmetleri gibi bir numara arayanlar için sadece yardım sayfasının, sosyal hesapların ve uygulamadaki bildirim kısmının olduğunu söyleyebiliriz. Web sitesine baktığımızda Connected2.me iletişim gibi bir seçenek eklememişler.

teknik destek

Sosyal ağlardan biri olan Connected2′ nin pek popüler olmadığını ama yine de kullanıcı sayısında ciddi bir artışın son 2 yıl içerisinde arttığını söyleyebiliriz. Uygulamanın arayüzü çok basit ve kullanışlı. Hikayeler özelliği bulunuyor. Kullanıma başladığınızda karşınıza direk tanımadığınız çok sayıda kullanıcı gelmekte. Örnek şu an baktığımızda Shuffle yazan kısımda 178.000 küsür kişi aktif olarak görülüyordu.

Hesap şikayeti için kişinin profiline giriyorsunuz ve 3 noktalı alandan bildirimde bulunuyorsunuz. Aynı yerden kişi engelini yapabiliyorsunuz.

Connected2.me iletişim için destek talebi nasıl açılır sıralamayı ve sonrasında hangi kanalları kullanacağınızı yazacağız.

  • Profilden çark olan işarete giriniz.
  • Görüş öneri gönderme alanına dokunun.
  • Teknik sorun bildirimi ve şikayet gibi seçeneklerden ilgili olanla devam edin.
  • Şikayet olarak devam edilen işlemlerde bir başlık daha seçilmesi gerekiyor ve sonrasında açıklama alanı açılacak.

Yardım sayfası connected2.me/tr/help adresine ve blog.connected2.me blog sayfasına göz atabilirsiniz. Sosyal medya adresleri web sitesinde yer alıyor. Oradan da yardım talebini iletiniz.

Connected2-5 Connected2.me iletişim müşteri hizmetleri
Connected2.me iletişim müşteri hizmetleri
teknik destek