Şimdi yükleniyor

Discover, Apple’ın Bugün Tanıtacağı Ürünleri Yanlışlıkla Paylaştı!

iPhone X Edition

Discover, Apple’ın Bugün Tanıtacağı Ürünleri Yanlışlıkla Paylaştı!

Son Güncelleme tarihi 12 Eylül 2017 by Müşteri hizmetleri

Kredi kartı şirketi Discover, dün akşam web sitesinde, iPhone 8, iPhone 8+, iPhone X Edition, Apple Watch Series 3, iPod Touch (7. nesil) ve Apple TV (2017) şeklinde, anlaşılacağı üzere yeni Apple ürünlerinin isimlerinin yer aldığı bir duyurusunu paylaştı. Apple’un bu akşamki özel etkinliğinde duyuracağı ürünleri resmen açığa vuran bu duyuru, olayın farkına varılır varılmaz web sitesinden kaldırıldı. Geriye ise duyuruya ait aşağıdaki ekran görüntüsü kaldı.

teknik destek

iPhone-X-Edition-Duyuru Discover, Apple'ın Bugün Tanıtacağı Ürünleri Yanlışlıkla Paylaştı!

Anlaşıldığı kadarıyla ve zaten daha önce de duyurduğumuz gibi Apple, bu akşam sadece yeni iPhone modellerini tanıtmakla kalmayacak. Yeni nesil Apple Watch’tan Apple TV’ye, AirPods’tan iPod Touch’a kadar pek çok yeni Apple ürünü tanıtılacak. Apple’ın ayrıca yeni ürünleriyle birlikte özel indirim kuponlarını da duyurması bekleniyor.

Discover’ın duyurusundaki tek sürpriz ürün ise 7. nesil iPod Touch oldu. Çünkü diğer ismi geçen ürünlerin tanıtılması bekleniyordu ancak yeni nesil iPod touch’ın tanıtılacağı yönünde hiçbir sızıntı veya söylenti ile karşılaşılmadığı için bu sürpriz bir gelişme oldu.

Görünen o ki Apple, bu akşam Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan özel etkinliğinde pek çok ürününü bizlerle buluşturacak. Bakalım bu özel akşamda neler olacak, neler göreceğiz, gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

teknik destek