Ek Cihaz Desteği ile iOS 10 Yalu Jailbreak’in Yeni Beta Sürümü Yayınlandı

ios-10-jailbreak

iOS güvenlik araştırmacısı ve Jailbreak geliştiricisi Luca Todesco, Yalu iOS 10 Jailbreak’in yeni sürümünü yayınladı. Yayınlanan yeni sürüm ile TSMC üretimi iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve 4 inçlik iPhone SE ile uyumluluk sorunları giderilmiş ve bu cihazlar için uyumluluk getirilmiş.

müşteri hizmetleri

Bu sürümün TSMC üretimi cihaz kullanıcıları için özellikle önem taşıdığını belirtelim. Yani TSMC üretimi olmayan bir iPhone 6s kullanıcısıysanız bu iOS 10 Yalu Jailbreak sürümünden pek bir beklentiniz olmasın. Bu haberin TSMC iPhone 6s, 6s Plus ve SE sahip olan kullanıcılar için harika bir haber olduğu açık. Ancak bu Jailbreak’in gündelik kullanımda pek iyi sonuçlar doğurmayacağını söyleyebiliriz. Henüz beta aşamasında oluşu işleri zorlaştırıyor.

Zaten geliştirici Todesco, tüm Yalu betalarında oldukça ciddi hataların olduğunu ve bu hataların iPhone 5 veya iPhone 6 için destek sağlanmadan gelecekte giderileceğini de doğruladı. Yani geliştirici açıkça iPhone 5 veya 6 için gelecekte bir planı olmadığını da açıklamış oldu. Ayrıca İtalyan Jailbreak geliştiricisi üçüncü taraf tweaklerin kullanımına karşı da uyarıda bulundu. Özellikle Yucca Utilities ve tüm mevcut Substrate kullanan bir çok tweak sağlayıcısının yanlış yaptıklarını ve bunlara karşı dikkatli olunmasını belirtti.

Yalu’nun son sürümü, ek cihaz desteğiyle şu an buradan TSMC iPhone 6s / 6s Plus desteği için, buradan ise TSMC iPhone SE desteği için indirilebilir. Gerekli olan yazılımları indirdikten sonra buradaki iOS 10 / iOS 10.1.1 Mach_Portal + Yalu nasıl yüklenir rehber yazımızdan nasıl Jailbreak yapabileceğinizi bulabilirsiniz.

Ayrıca JB dosyalarının kontrolümüzden geçirildiğini ve indirme linklerindeki upload sitesine yüklenildiğini belirtelim. Yani güvenlik açısında herhangi bir problem oluşmayacağını söyleyebiliriz. Yine de Jailbreak noktasında her şeyden kendinizin sorumlu olduğunu unutmayın.

müşteri hizmetleri

6 Comments

  1. merhaba 10.2 yuledim sorun warda yardımcı olma ımkanınız warmı

  2. Yaw ios 1.0.2 ye ne zaman gelir jaılbreak bilgisi olan iphone 5s kullanıcısıyım

  3. Ya pangudan açıklama gelmedi mi hala biz gerçek jailbreak istiyoruz kaç aydır bekliyoruz

  4. Ya benim telefonum sessizdeyken titremiyor tum ayarlarini kontrol ettim bi skntı yok ama sessze aldigimda titremiyor

Comments are closed.