Elon Musk Bitcoin’e ne kadar yatırımı yaptığını açıkladı

Elon Musk Bitcoin’e ne kadar yatırımı yaptığını açıkladı

Başarılı girişimci Elon Musk, kripto para dünyasında aslında beklenilene göre daha az aktif olduğunu Twitter’da bir kullanıcıya verdiği cevabıyla kanıtlamış oldu.Elon Musk Bitcoin’e ne kadar yatırımı yaptı. Elon Musk, birçok kişi tarafından son dönemlerde en fazla isim yapan girişimci olarak görülüyor. Son olarak Twitter üzerinden bir takipçisinin sorduğu soruya cevap vererek aslında kripto para dünyasında çokta aktif birisi olmadığını kanıtlamış oldu.

teknik destek <

Bir kullanıcı kripto para birimi olan Etherum’a atıfta bulunarak “Bu ETH spamları nedir?” sorusunu sordu. Elon Musk ise bundan tam olarak emin olmadığını fakat Twitter’ın sahibi lan Jack Dorsey’e durumu ilettiğini belirtti. Musk aynı zamanda birkaç yıl önce bir arkadaşının kendisine 0.25 BTC gönderdiğini o zamandan beri ise kripto para dünyasına yönelik bir ilişkisinin olmadığını dile getirdi.

Elon Musk Bitcoin’e ne kadar yatırımı yaptığını söyledi

2017 yılının sonlarında ise başka bir Twitter kullanıcısı, Elon Musk’ı “Bitcoin’in Yaratıcısı Elon Musk” başlığına sahip olan bir habere etiketlemişti. Musk ise bu habere cevap olarak birkaç yıl önce bir arkadaşının kendisine bir miktar Bitcoin gönderdiğini fakat bu Bitcoin’lerin nerede olduğunu bilmediğini belirten bir tweet ile cevap vermişti.

Son zamanla Bitcoin’in tekrar düşüş evresine geçtiğini görüyoruz. 14 bin dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin bir süre sonra düşüşe geçmişti. Bu evrede yatırımcılarına kayıplar yaşatan kripto paranın son günlerde 10 bin Dolar seviyesinde seyrettiği dikkat çekiyor. Basit bir hesap yaptığımız zaman ise Elon Musk’ın sadece 2500 dolar değerinde Bitcoin sahibi olduğunu görüyoruz.

müşteri hizmetleri