Şimdi yükleniyor

Genel Kültürünüz Ne Kadar İyi? iPhone’unuzla Hemen Test Edin!

IMG_3711

Genel Kültürünüz Ne Kadar İyi? iPhone’unuzla Hemen Test Edin!

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

iOS platformu için geliştirilen pek çok genel kültür test uygulaması mevcut. Bu uygulamalar aracılığıyla iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda genel kültür seviyenizi kolayca ve eğlenceli bir şekilde test edebiliyorsunuz.

teknik destek

App Store’daki bu uygulamaların arasından sıyrılan bir genel kültür test uygulaması var ki özellikle sahip olduğu güncel sorularla uygulama mağazasındaki en iyi uygulamalardan birisi.

Bahsi geçen uygulamanın adı “Genel Kültür Bilgi Yarışması”. Uygulama ile sorulan genel kültür sorularına kolayca cevap verebiliyor, doğru verdiğiniz cevaplarla +puan, yanlış verdiğiniz cevaplarla ise -puan kazanıyorsunuz. Yani cevap verirken dikkatli olmalısınız.

IMG_3711 Genel Kültürünüz Ne Kadar İyi? iPhone'unuzla Hemen Test Edin!

Her soru için 29 saniyelik bir süre veriliyor ve cevabını bilmediğiniz sorularda doğru cevabı bulabilmeniz için ipucu, pas ve yüzde 50 olmak üzere üç yardımdıcı seçenek mevcut. Bu seçenekleri kullanarak doğru cevabı bulduğunuzda kazanacağınız puan düşüyor ancak yanlış cevap verip -puan kazanmaktan kurtulmuş oluyorsunuz.

IMG_3710 Genel Kültürünüz Ne Kadar İyi? iPhone'unuzla Hemen Test Edin!

Genel kültür testlerine herhangi bir kayıt yaptırmadan katılabilmeniz mümkün ancak uygulama kullanıcıların sıralandığı “Puan Tablosu” dahil olabilmeniz için kayıt olmalı ve testlere giriş yaparak katılım sağlamalısınız.

Uygulamayı ücretsiz bir şekilde iPhone, iPad veya iPad touch’ınıza indirebilir ve genel kültür seviyenizi test etmeye başlayabilirsiniz.

teknik destek