Şimdi yükleniyor

En İyi Kamera iPhone 9 Modelinde Olacak!

En İyi Kamera iPhone 9 Modelinde Olacak!

En İyi Kamera iPhone 9 Modelinde Olacak!

Son Güncelleme tarihi 6 Ağustos 2018 by Harun Yıldırım

Apple’ın uygun fiyatlı yeni iPhone modeli olarak satışa sunacağı iPhone 9 modelinin, Apple tarafından çıkartılan en iyi arka kameraya sahip olacağı ve tek kamera sisteminin dezavantaja yol açmayacağı ortaya çıktı.

teknik destek

1 trilyon dolarlık şirketin 2018 yeni iPhone modellerini tanıtmasına bir ay kaldı fakat sızdırılan bilgiler ve analistlerin paylaştığı raporlar şirketin tanıtacağı modeller hakkında farklı bilgileri bizlere aylardır sunuyor. Apple, önümüzdeki ay biri 6,5 inç, diğeri 5.8 inç olacak iki OLED panelli, bir de 6.1 inç ekrana sahip LCD panelli bir iPhone modelini tanıtacak.

iPhone X modelinden büyük ancak iPhone X Plus’tan daha küçük bir ekranı bulunacak olan iPhone 9, diğer modellere kıyasla uygun bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Bu durum, modelin OLED ekran, çift arka kamera, 3D Touch gibi teknolojileri kullanmasının önüne geçecek fakat cihaz 599-799 dolar arasında bir fiyattan satışa sunulacak.

iPhone 9 Kamerası

86319ADC-6478-4595-AED3-DE13B1115385 En İyi Kamera iPhone 9 Modelinde Olacak!

Ortaya çıkan yeni bilgiye göre 6.1 inç ekrana sahip olacak iPhone 9 modelinin tek arka kameraya sahip olması bir olumsuzluk yaratmayacak. Bu modelde kullanılan kamera büyük bir lense sahip olacak.

Büyük lens, daha iyi kalitede video ve fotoğraflar çekebileceği anlamına geliyor. Lensin büyük olması, düşük ışık koşullarında da daha iyi çekimler yapmanıza imkan verecek. Fakat bu durumun Apple tarafından resmi olarak onaylanmadığını ve doğruluğunu Eylül ayına kadar kesinleştiremeyeceğimizi belirtelim.

teknik destek