Şimdi yükleniyor

Eski iPhone’unu Getir Yenisini Götür Kampanyası!

Eski iPhone’u Getir Yenisini Al

Eski iPhone’unu Getir Yenisini Götür Kampanyası!

Son Güncelleme tarihi 10 Kasım 2017 by Müşteri hizmetleri

Hepsiburada “Telefon Değiştirme” adını verdiği kampanyası ile eski iPhone’unuzu alıp değerindeki hediye çekini hepsiburada.com hesabınıza tanımlıyor. Hepsiburada’nın başlattığı bu kampanya yalnızca Apple iPhone ile sınırlı değil; Samsung, LG, Sony, HTC ve General Mobile için de geçerli.

teknik destek

Kampanyadan faydalanmak için marka ve model seçimini yapmanız gerekiyor. Bunun ardından size özel teklif sunuluyor. Mesela Apple Online Store’da 3.999 TL olan iPhone 7 Plus 32GB için sunulan teklif 2.900 TL.

hepsiburada-telefon-değişim-kampanyası Eski iPhone'unu Getir Yenisini Götür Kampanyası!

Teklifi onayladıktan sonra iPhone’unuzla ilgili birkaç soru soruluyor. Ekranının sağlam olup olmadığı veya ekranında eksik piksel olup olmadığı, ön ve arka kamerasında bir sorun olup olmadığı, kasasında çizik, eğilme/bükülme veya aşınma olup olmadığı, şarj aletinin olup olmadığı, Touch ID’nin çalışıp çalışmadığı, IMEI eşleşme sorunun olup olmadığı ve açılma probleminin olup olmadığı gibi. Tüm bunlara vereceğiniz cevaplar verilen teklifi etkileyebiliyor. Elbetteki vereceğiniz bilgilerin gerçeği yansıtması oldukça önemli.

Bu sorulara cevap verdikten sonra iPhone’unuzun IMEI numarası isteniliyor ve kullanılamayan fonksiyonlarının olup olmadığı soruluyor.

Tüm bu bilgileri ve soruları eksiksiz cevapladıktan sonra iletişim bilgilerinizi girmeniz isteniliyor. En sonunda da ise değiştirme kampanyasına dahil oluyorsunuz.

Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

teknik destek