Şimdi yükleniyor

Evet, iPhone 7 Google’ın Yepyeni Akıllı Telefonu Pixel’i Ezdi Geçti!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Tam Şarj Olma Süresi Ne

Evet, iPhone 7 Google’ın Yepyeni Akıllı Telefonu Pixel’i Ezdi Geçti!

Son Güncelleme tarihi 5 Ekim 2016 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

Apple’ın iPhone 7’yi tanıtmasından kısa süre sonra cihazla ilgili sızdırılan tüm detaylar doğrulanmıştı. Kimisinde hayal kırıklığı kimisinde ise yüz güldüren iPhone 7 performansı ile gerçekten de göz dolduruyordu. A10 Fusion çip ile güçlendirilen iPhone 7 çıktığı günden bu yana performans testlerinde rakiplerini bir bir gerisinde bırakmayı başarmış durumda.

Performans konusunda en çok merak edilen şeyse üst segment Android cihazlarla olan durumdu. Apple iPhone 7’si ile Android dünyasını karıştırdı diyebiliriz. Gerek Samsung’un S7, S7 Edge ve Note 7 serisi olsun gerekse LG, HTC gibi diğer Android akıllı telefon üreticilerinin cihazları olsun hepsi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın gerisinde kaldılar.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus şu anda dünyanın en güçlü cihazlar konumundalar. Listede kendileri hariç çok bilindik, popüler akıllı telefonlarda yer alıyor. iPhone 7 Plus ve iPhone 7, AnTuTu Eylül ayı en iyi 10 akıllı telefon sıralamasında sırasıyla 172644 ve 170124 puan alarak farklarını ortaya koymuş durumdalar. Üçüncü sırada Leeco Le Pro 3 ve hemen ardından Xiaomi Mi 5s Plus ve Mi 5s yer alıyor. Note 7’nin listeye zar zor 7. sıradan giriş yaptığını söyleyelim.

Listede Google Pixel ve Pixel Plus yer almıyor. Bunun nedeni ise henüz test edilememiş olmasından kaynaklanıyor. Ancak Le Pro 3 tam olarak Google Pixel ve Piksel XL’da kullanılan Qualcomm Snapdragon 821 işlemciye sahip. Listede üçüncü sırada yer alan Le Pro 3’e bakarak Pixel ve Pixel Plus’ın konumlandırmasını yapabilirsiniz. Sonuç olarak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın şu anda dünyanın en hızlı telefonlar olduğu AnTuTu testi ile tescillenmiş durumda.

İşte o liste;

antutu-eylul-performans-testleri-top-10 Evet, iPhone 7 Google'ın Yepyeni Akıllı Telefonu Pixel'i Ezdi Geçti!

iOS cihazlar sıralamasında da doğal olarak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus listede ilk sırayı çekmiş durumdalar ama hemen iPad Pro’nun ardından bunun olduğunu söyleyelim. Şu anda en iyi iOS cihaz konumunda iPad Pro yer alıyor. Ardında ise iPhone 7 ve 7 Plus yer alıyor.

en-iyi-ios-cihaz Evet, iPhone 7 Google'ın Yepyeni Akıllı Telefonu Pixel'i Ezdi Geçti!

teknik destek