Facebook kod gelmiyor ise çözümü

Telefona veya e-posta adresine kod gelmiyor mu? Facebook kod gelmiyor veya Facebook onay kodu gelmiyor Turkcell’ de Vodafone ve Türk Telekom gibi sorun yaşayanlar için çözüm nedir haberimizde…

müşteri hizmetleri
yardım alma

Hesabım için maile Facebook doğrulama onay kodu gelmiyor hatasıyla karşılaşıyorum diyorsanız çözümü analiz etmemiz gerekiyor. Yani kademeli olarak önereceğimiz adımları uygulayacaksınız.

Aşağıdaki çözüm önerilerini deneyiniz ve olumsuz durum devam ediyor ise birde bunlar;

 • facebook.com/help/contact/352512044767949
 • facebook.com/help/contact/283958118330524

denenebilir.

Telefona Facebook kod gelmiyor

Facebook kod gelmiyor iPhone ve Facebook kod gelmiyor Android mi veya Facebook onay kodu gelmiyor e-posta adresine mi? Bu önemli bir husus. Nedeni acaba sizden kaynaklı mı yoksa Facebook kaynaklı sorun mu bunu analiz etmemiz gerekiyor. Facebook hesap doğrulama için detayları inceleyelim!

Facebook kod gelmiyor cozumu-2
Facebook kod gelmiyor ise!

Kod gelmiyor sorunu Android telefonda mı? Örnek Huawei, LG, Sony, Samsung ya da iPhone mu? Bunu sormamızın nedeni bazı cihazların bilgilendirme mesajlarını engelleme gibi durumu olabiliyor. Bazen kullanıcı kendi yapıyor bazende kullandığı uygulama. Bu uygulamalardan biri de virüs uygulaması. Bundan dolayı ilk öneri başka cihazda denenmesi.

Bu öneriler Facebook kod gelmiyor çözümü olabilir

 • Telefona Facebook kod gelmiyor ise başka telefonda deneyin. Sorun yoksa bildirim ayarlarını ve sms ayarlarını kontrol ediniz. Mesaj merkez numarasına da bakınız. Yanlışlık varsa mesaj gitmez veya gelmez.
 • Telefonda sorun yoksa o zamanda hat kaynaklı bir durum var mı diye müşteri hizmetlerini arayınız. Büyük ihtimal kayıt açmadan bu anlaşılmayacak bundan dolayı operatörünüz (Turkcell, Türk Telekom ya da Vodafone) çağrı merkezi temsilcisine hattı resetlemesini söyleyiniz.
 • Telefondan f yazıp 3266 numaraya mesaj atınız. Bildirim mesajı kapalı ise mesaj gelmeyecektir.
 • Facebook kod mail adresime gelmiyor diyenler içinde ilk kontrol edilecek yer SPAM bölümü. Bazı mailler bu bölüme düşebilir. Düşmemişse kod gelmeme sorunu çoğunlukla Hotmail’ de görülüyor. Çok nadir Gmail veya Yahoo’ da görülür.
 • Facebook şifre sıfırlamasını başlatınız. Bu işlemi yapmadan önce kod gelmeyen mail hesabınız açık olsun. Örnek Google Chrome’ dan iki sekme açınız birinde mail adresini açık kalsın ve diğer sekmede ise şifre sıfırlamasını başlatınız. Kod gir çıkacak ve altında kod alamadın mı gibi bir yazı olacak. Bu yazıya tıklayıp maille giriş yap diyin. Yani Hotmail ile giriş yap veya Gmail ile giriş yap seçeneğine tıklayın. Ekrana Facebook yeni şifreyi yazmanızı isteyecek. Şifreyi yazdıktan sonra artık hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
 • Şifre sıfırlamada bunlara artık erişimim yok seçeneği önemli bir seçenek. Buradan diğer güvenlik sorularına ulaşabilirsiniz.

Facebook hesap doğrulama sorunları için yukarıdaki form işinizi görecek. Başvurulduktan 1 hafta sonra çözüm için dönen olmazsa tekrardan başvurun.

müşteri hizmetleri

“Facebook kod gelmiyor ise çözümü” üzerine 19 yorum

 1. hesabımda iki faktörlü kimlik doğrulaması açık telefouma onay kodu gelmiyor ama numarayla başka hesap açtım o hesaptan onay kodu geliyor kend hesabıma gelmiyor ço kez kimlikli form da gönderdim ama geri dönüş yapılmaı

  • Bir hesapta kullanılan numarayı başka hesapta kullandığınızda önceki hesaptan düşebilir! Yazıdaki formu doldurun.

 2. Facemi döndürdü şifreli unutum kod eski telefon numarasına geliyor yardımcı olur musunuz lütfen

  • Yazı başlangıcında verdiğimiz URL’ ler ile iletişim sağlayın.

 3. FACEM ÇALINDI ŞİFRE DEĞİŞTİRMEK İÇİN KOD İSTİYORUM TELEFONUMA GELMİYOR

 4. Kod yeni telefonuma gelmiyor giremiyorum Facebook adresime sanırım eski telefonuma gidiyor nasıl girebilirim ne yapacağım

 5. Doğrulama kodu almak için başka bir telefondan doğrulama kodu alabilirmiyim

 6. Hesabım güvene alındı telefona kod gelmiyor ne yapmak lazım hesabımı almak için

 7. Merhaba ben şifremi unuttum hattım üzerine kayıtlı şifreyi sıfırlamıyorum numaram üzerinde ve 3322sms yolluyorum link bide doğurulma kodu geliyor kod yanlış diyor

 8. Merhaba. Facebook a kayıtlı numaram servis dışı olduğu için giriş kodu eski numaram a gidiyor. Facebook a giriş yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

  • Yazı sonundaki formu doldurunuz. 2-3 Gün bekleyip dönüş olmazsa tekrar doldurunuz.

Yorumlar kapalı.