Facebook Mac için Messenger Uygulamasını İnşa Ediyor

Facebook-Messenger-Mac

TechCrunch iddiasına göre ve iç kaynaklardan bulanıkta olsa alınan bir ekran görüntüsü Facebook’un Messenger uygulaması planları hakkında bilgi veriyor. Facebook Windows için 2011 yılında Messenger uygulamasını yayınlamıştı. Mac kullanıcıları o günden bu yana kendileri adına da böyle bir uygulama beklerlerken Facebook 2014 yılında şaşırtıcı bir karar alarak Windows için yayınladığı uygulamasını kapatmıştı.

teknik destek

Facebook Messenger ile sohbet etmek bilgisayar ile gerçekten kimi zaman zor olabiliyor. Hele ki onlarca sohbet penceresinin olduğu düşünüldüğünde aralarında kaybolmanız mümkün. Ancak Facebook Messenger uygulamasını yayınlarda, tarayıcınıza gerek kalmaksızın arkadaşlarınızla rahatça sohbet edebileceksiniz.

TechCrunch kaynakları, sosyal medya devinin kendi çalışanlarının uygulama üzerinde çalıştıklarını onayladı. Uygulama Facebook logosu taşıyor ve Messenger olarak isimlendirilmiş. Navigasyon sekme çubuğu ile gruplar, insanlar ve ayarlara erişim sağlıyorsunuz.

Windows ve OS X için şuan mağazalarda bulunan gayri resmi üçüncü taraf Facebook Messenger uygulaması şu an binlerce kullanıcıya sahip ve oldukça kullanışlı. Yani Facebook’un kendi yerli uygulamasını tanıtmaması için artık ortada hiçbir sebep kalmamış durumda.

Her ne kadar şirket içi sızıntılar olsa da Facebook’un OS X için Messenger uygulaması için planları ve ne zaman yayınlayacağı belirsiz durumda.

müşteri hizmetleri