Şimdi yükleniyor

Facebook Portal TV nedir ve fiyatı

cropped-screenshot.11341222921-2.jpg

Facebook Portal TV nedir ve fiyatı

Son Güncelleme tarihi 20 Eylül 2019 by Teknoloji Haber

Facebook Portal nedir ve Portal TV görüntülü konuşma özelliğini biliyor musunuz? Facebook’ un yeni ürünleri Portal TV, mini ve Portal fiyatı yayınlandı.

teknik destek

Facebook’ un yeni ürünü portal’ ı hiç duydunuz mu? Geçtiğimiz yıllarda gündeme gelen ve satış detayları yer alan ürünün yeni 3 ürünü satışa çıkıyor. Portal ne işe yarar?

Yapay zeka konularında sık sık çalışma yapan şirketin bu konuda Facebook için önemli yeniliklere imza attı. VR başlıkları ile gündeme geldiklerinde önemli araştırmaların yapıldığı ortaya çıkmıştı. Yeni çıkardıkları ürünlerle televizyona sohbet özelliği kattı.

Facebook portal denilen ürünü tanıttı ve daha geliştirerek TV için çıkardı. Şu an için Türkiye için satışta olmayacak bu ürün ilerleyen zamanlarda daha işlevsel bir hale gelecek.

screenshot.11131222920 Facebook Portal TV nedir ve fiyatı
Facebook Portal TV fiyatı ve Portal nedir?

Facebook Portal TV nedir?

Facebook üç ürün ile kullanıcılarına Avrupa’ da satışını sunuyor. Bunlar Portal, Portal mini ve TV olarak tanıtıldı.

Çıkan ürünlerden en dikkat çekeninin TV olanı olduğunu söyleyebiliriz. Ürün hem TV, hem çoklu platform ve hem de görüntülü arama sohbeti yapmayı sağlıyor.

Facebook Portal fiyatı 179, Portal mini 129 ve Portal TV fiyatı ise 149 dolardan ön siparişte.

Portal TV nasıl kullanılır?

Televizyonda görüntülü arama yani görüntülü sohbet için cihazın ön tarafında mikrofonu ve kamerayı açmak ve kapatmak için bir düğme koyulmuş

HDMI aracılığı ile tv’ ye bağlanarak HD kalitesinde görüntülü görüşme, müzik dinleme ve artırılmış gerçeklikte kullanılan efektler hikaye olarak paylaşılmakta. Çok sayıda video formatı ve fotoğraflar albümlerini de oynatabilirsiniz.

Portal 10 ve mini 7 inç boyutunda. WhatsApp ve Facebook messenger uygulamasını da kullanabiliyorsunuz.

Ürünler daha çok çocuk ve yaşlılara hitap ettiği söylenmekte. Gençler içinde bazı yenilikleri ilerleyen zamanlarda getirebilirler.

teknik destek