Facebook şikayet hattı

0
Facebook müşteri hizmetleri iletişim adresi

Facebook telefon numarası ya da müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir ve bu şekilde bir hizmet olacağını düşünenler için Türkiye’ de Facebook destek hattı hizmeti veren yerler var.

Facebook, şu an için en çok ziyaret edilen sosyal medya devi. Şu an için dememin nedeni zamanla daha iyi ağlar veya bazı kullanıcılarının daha az zaman geçirmelerini engelleyecek ağlar çıkabilir. Bazı konularda rakipleri daha iyi özellikler sunabiliyor. Sonrasında Facebook’ da bu hizmetin bir benzerini bünyesine katıyor.

Dünyada kendi alanında lider olan bu ağda son yıllarda endişe bulunmakta. Endişe liderliği kaptırma değil kullanıcılarında kaymaların olması. Bu nedenle bir taraftan yeniliklere devam ederken diğer taraftan da kullanıcı sıkıntılarına kulak vermeye çalışıyor. Tabi bu biraz zor.

Facebook‘ ta sorunları iletebileceğiniz bir şikayet hattı numarası olur mu? Resmi hizmeti olarak bu şekilde bir kanal olamaz. Telefonla hizmet sadece reklam konularında genelde yer alır. Zaten tüm sosyal ağların bu şekilde bir hizmeti olmaz. Tabi bazı özel danışmanlık hizmeti veren firmalar veya şirketler bulunuyor. Bu yazıda önce Facebook iletişim adreslerini ve bu adreslerle hangi sorun için başvuru yapabileceğinizi anlatacağız.

Facebook şikayet hattı için yardım

Aşağıda hesap kullanımda oluşacak bazı sorunlar için iletişim formların yazdık. Bunlarla başvuru yapıldığında olur da geri dönüş için mail gelmezse, aynı kanaldan birden çok başvuru yapınız.

Eğer hesabınıza erişiminiz varsa sorun bildirimi ekranını kullanabilirsiniz. Facebook telefon numarası olmadığından kişi şikayeti içinde kişinin profilinden ve paylaşım şikayeti içinde ilgili paylaşımdaki 3 noktadan yapabilirsiniz. Facebook müşteri hizmetleri

Yukarıdaki sayfadan da maddeler halinde sunulan adresleri inceleyiniz. Habere yapılan yorumlarda sık sık aynı soruların geldiğini görüyorsunuz. Yazanların çoğu yorumlara verilen cevaplara bakmadığı anlaşılıyor. Siz okumadan yardım açıklamasını yapmamanızı öneririz.

Facebook müşteri hizmetleri adresi ve formları

  • Facebook için tüm hesap sorunları ve hesaba giriş için başvuracağınız adres facebook.com/help/contact/ 357439354283890
  • Hesabı doğrulamada sorun yaşıyorsanız ve mesajla kod ulaşmıyorsa facebook.com/help/contact/ 283958118330524
  • izinsiz görsel paylaşım, tehdit, taciz, taklit hesap şikayetleri, sayfa, grup ve fotoğraf şikayeti, çalınan hesabı şikayet için ve tüm sakıncalı durumlar için iletişim facebook.com/help/contact/ 274459462613911 
  • Bazı sorunlar için Facebook e-posta adresleri
  • Hesabınız kapatıldığından dolayı iletişime geçmek istiyorsanız disabled@ facebook.com
  • Başlıksız tüm soru ve sorunlar için info@ uzantılı e-posta adresine mail atınız.
  • Güvenlik ile ilgili genel adres privacy@
  • Genel tüm yardım konuları help@ corp.facebook.com üzerinden işlem yapılmakta.

Müşteri hizmetleri mail adreslerine ileteceğiniz yardım taleplerine İngilizce cevap gelebiliyor. Bundan dolayı mail içeriği Türkçe ve İngilizce olacak şekilde gönderin.

Sayılarla ifade edilen yardım uzantılarıyla ilgili olan sorunu iletiniz. İlgili sorunun yer almadığı durumlarda, yakın olan hangi adres yer alıyorsa onu tercih ediniz. Birden çok ayrı adreslerle ara ara gönderilen talepler daha etkili olabiliyor. Malum yoğun bir talep iletişimine sahip olan bir ağ.

Son güncelleme:

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.