İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

FaceTime Kamerası ile Yeni Apple Watch 2 Bilmecesi

Daha önce de haberini yapmış ve Mart ayında Apple Watch 2‘nin tanıtılmayabileceğini paylaşmıştık. Apple’ın ilk defa geçen yıl başlattığı Mart etkinliğinin bu yılında ise Apple Watch 2 beklenirken, 4 inç yeni iPhone modeli tanıtılabilir.

teknik destek

Apple Nisan 2015’de ilk nesil Apple Watch ürününü piyasaya sürmüştü ve yıllık ürün yenileme döngüsünü takip etmeyi planlıyorsa aynı şeyin bu yıl da Nisan ayında ikinci jenerasyon Apple Watch’ın piyasaya sürülmesi gerekiyor. Ancak gözüken o ki bu yıl gecikme yaşanacak ve Apple Watch 2 geç gelecek.

İşin ilginç yanı ise Matthew Panzarino TechCrunch’ta yaptığı açıklamalarda Apple Watch 2’nin bu yıl hiç tanıtılmayabileceğini belirtti. Tasarım ve aksesuar ortaklarının ve yeni donanım özellikleri için Apple Watch 2.0 adına hiçbir çalışma yapılmadığı duyumuna sahip olduğunu belirtti ve bu duyumların yanlış olabileceğini de söyledi.

Matthew daha sonra ise Apple Watch 2’nin FaceTime kamera ve ufak revizyonlarla gelebileceğini açıkladı.

 

Hatta Apple Watch 2 hakkında bugüne kadar ortaya çıkan detaylar şu şekilde;

  • FaceTime kameraya sahip olacak.
  • Dinamik bir kablosuz bağlantı bileşeni ile iPhone’a daha az bağımlı hale gelecek.
  • Aynı ekran boyutlarında sunulacaka ancak daha büyük bataryaya sahip olacak.

Kısacası Apple yenileme döngüsünü takip edecekse Mart ayındaki etkinlikte Apple Watch’yi tanıtacaktır. Ancak üretim veya tedarik kaynaklı sorunlar mevcutsa bu yıl iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtılacağı Eylül etkinliğinde yeni Apple Watch 2’yi görebiliriz.

 

müşteri hizmetleri