İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Flipboard kurucusu Apple Hakkında Konuştu

Flipboard kurucusu Apple  hakkında konuştu. Apple ‘ın mobil haber platformu, oluşturan ve eski kurucularından olan Flipboard CEO ‘su Mike McCue dijital mobil toplantısında Apple’ı suçladı.

teknik destek

Apple’ın yeni sistemleri hakkında konuşan Mike McCue Apple Haberler artık tamamen geçmişte kaldı ve orada kalmaya devam edecek. McCue dedi:” Bu yayıncıların benimsemek zorunda başka bir biçimidir. ” McCue “yayıncılar için büyük bir anlaşma” olarak karşılaştırarak oluşturduklarını söyledi. Böylelikle daha fazla reklam gösterilebilir ve insanlardan bundan rahatsız olmadan bunu yapabilirsiniz. Bu öneri Mccue göre son derece akıllıca ve daha fazla reklam yerleşimi yapmak için kusursuz bir yöntem, ancak Apple farklı bir reklam politikası uyguluyor. Mccue’e göre ise bu sistem yanlış, hataları olan ve sınırlarının olduğu bir sistemin kullanıcılar tarafından benimsemeyeceğini düşünüyor.

“Kapalı ekosistem”

McCue Apple’ın Apple News “kapalı ekosistem” konusunda büyük bir anlaşma yapması gerektiğini düşünüyor. Bu yayıncılar içinde büyük bir anlaşma olacaktır şeklinde bir görüş bildirdi. Apple haber formatında yayıncılar isterlerse bireysel olarak reklam yapabiliyorlar.

Bu içerikleri de hergün İPhone ve iPad kullanıcılarının beğenisine sunuyorlar.

teknik destek