İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Galaxy S7 ile Görülüyor ki Samsung Halen Apple’ı Takip Ediyor

Samsung dün, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge‘yi tanıttı. Bu iki akıllı telefon her ne kadar şimdiye kadar tanıtılan en akıllı cihazlar gibi dursa da asıl hedefin iPhone olmak olduğunu söyleyebiliriz.

teknik destek

Samsun’un yeni akıllı telefonlarının tasarımına detaycı bir şekilde bakıldığı zaman, Samsung’un tıpkı iPhone 6s‘in şarj, kulaklık, mikrofon ve hoparlör girişlerinin yerleri dikkat çekiyor.

iMore yaptığı kıyaslama ile (yukarıdaki fotoğrafta görebilirdiniz) Samsung’un halen Apple’ın peşinde ve iPhone tasarımlarının üzerinde durduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge‘nin iPhone’lara olan benzerlikleri bunlarla sınırlı değil. Yine de Samsung’un özellikle 1.5 metreye kadar, 30 dakika suya dayanıklı olması kullanıcı açısından cezbedici duruyor. Tüm bunlarla birlikte pil dayanım gücü, hızlı şarj ve kablosuz şarj özelliğinin de yükseltici farklılıklar olduğunu belirtelim.

Yine de uzmanlar Samsung’un artık bu tutumunu değiştirmesi taraftarı. Ne kadar iyi cihazlar sunsa da bu sebeple hep eleştirilen Samsung yine de bildiğini okuyor diyebiliriz.

müşteri hizmetleri