İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geliştiriciler için iOS 9.3 Beta 5 Yayınlandı

Apple bugün geliştiriciler için iOS 9.3 beta 5‘i yayınladı. Bu son beta güncellemesinin yayınlanmasının ardından yaklaşık bir, bir buçuk hafta sonrasında yayınlanan son beta olmuş oluyor. 11 Ocak’tan bu yana testleri devam eden iOS 9.3‘ün beşinci beta sürümü iOS cihazları için muhtemelen sorunları, performansı ve güvenliği ele alıyor.

teknik destek

Güncelleme OTA yolu ile veya Apple Geliştirici Merkezi (Apple Developer Center) üzerinde indirilebilir durumda. Ayrıca güncellemenin halka açık beta yazılım programı (public beta) kullanıcıları için de kullanılabilir olduğunu hatırlatalım.

iOS 9.3’ün iOS 9 için oldukça büyük bir güncelleme olacak ve Apple testlerine devam ediyor. Muhtemelen de bu ay gerçekleştirilecek olan büyük Mart etkinliğiyle birlikte de yayınlanacak.

iOS 9.3 beta 5 ile, daha önceki iOS 9.3 beta sürümlerinde Apple Pencil ve iPad Pro arasında ortaya çıkan bazı sorunlar ele alınmış ve düzeltilmiş durumda. iOS 9.3 beta 5 ile Apple Pencil, iPad Pro ile hiçbir engelleme olmaksızın kullanılabilir durumda.

iOS 9.3 beta 5 ile, Night Shift (Gece Modu) başta olmak üzere, Notlar uygulaması için şifreli / parolalı koruma, bir iPhone cihazından daha fazla Apple Watch’In eşleştirilmesi gibi büyük yeniliklerle geliyor.

Apple’In iOS 9.3 üzerindeki çalışmaları devam ediyor ve her yeni beta güncellemesi ile farklı özelliklerin kullanıma sunulması mümkün. Biz iOS 9.3 beta 5 için kendi kontrollerimiz yapacağız ve bir şey farkedecek olursak sizlere bu haber üzerinden bildirimde bulunacağız.

müşteri hizmetleri