Şimdi yükleniyor

Google, iOS için İki Yeni Deneysel Fotoğraf Uygulamasını Kullanıma Sundu

Google-BTC-640×353

Google, iOS için İki Yeni Deneysel Fotoğraf Uygulamasını Kullanıma Sundu

Son Güncelleme tarihi 25 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Google, nesne tanıma, kullanıcı segmentasyonu, stil algoritmaları, verimli görüntü şifreleme ve kod çözme gibi teknolojileri test edebilmek için tasarladığı iki yeni deneysel fotoğraf uygulamasını iOS için kullanıma sunduğunu duyurdu.

teknik destek

“Appsperiments” olarak adlandırılan uygulamalar arasında “Selfissimo” ve “Scrubbies” olmak üzere toplamda iki uygulama yer alıyor. Selfissimo, otomatik olarak yeni bir pozlama moduna geçtiğinizde şık bir şekilde siyah-beyaz fotoğraf yakalamaya yarayan otomatik bir selfie uygulaması. Bir fotoğraf çekmek için uygulamayı açtıktan sonra uygulama akıllıca farklı pozlamalara başlamanızı öneriyor. Uygulama, hareketsizlik algıladığında otomatik olarak fotoğraf çekiyor.

Scrubbies, aksiyon sahneleri, komik yüzler ve yeniden oynatma anları video döngüleri oluşturmak için video oynatımının hızını ve yönünü değiştirmeye olanak tanıyor. Bir videoyu doğrudan uygulama ile kaydedebiliyor ve daha sonra oluşturulan videoyu yeniden düzenlemek için hızlı hareketler kullanılabiliyor.

Scrubbies ve Selfissimo uygulamalarını App Store’dan ücretsiz olarak şimdi indirmek mümkün.

Google ayrıca, Android cihazlar için deneysel uygulamalarını da kullanıma sundu ve şirket bu uygulamaların planladığı uygulama kataloğunun ilk serisi olduğunu açıkladı. Bu uygulama serisinin devamının gelecekte ne zaman yayınlanacağı şimdilik bilinmiyor.

teknik destek