Google Pixel 3 Lite XL fiyatı uygun olabilir

Google Pixel 3 Lite XL fiyatı uygun olabilir

Google Pixel 3 Lite XL ile birlikte gelmesi beklenen muhtemel özellikleri yayınlandı. Google Pixel 3 Lite XL fiyatı diğer modellere göre daha uygun olabilir.

teknik destek

Google markası, dünya genelinde çok yaygın olarak kullanılan, fakat ülkemizde şu an satışı bulunmayan Pixel serisi telefonlarında, çok ciddi bir satış başarısı yakalamıştır. Bundan dolayı da gelişen teknolojiden faydalanarak, sürekli bir ilerleme göstermektedir. Böylece Google Pixel 3 Lite XL modelinin çalışmaları hala sürmektedir. Özellikle telefon eleştirmenleri tarafından merakla beklenen ve uygun fiyatlı olması muhtemel telefon modelinde, güncel Google teknolojisinin bütün imkanlarının seferber edildiği bilinmektedir. Google Pixel 3 Lite XL adındaki yeni modelde, tasarım çok ince bir şekilde uygulanmaktadır. Aynı zamanda kamera sisteminde ise çok güçlü bir sistemin oluşturulması da beklenmektedir.

Google Pixel 3 Lite XL fiyati uygun olabilir-2
Google Pixel 3 Lite XL fiyatı uygun olması bekleniyor.

Google Pixel 3 Lite XL özellikleri

Google Pixel 3 Lite XL özellikleri: Google Pixel 3 Lite XL telefonunun, Google Pixel 3 Lite modelinden en büyük farkı ekran inç boyutu arasında olacaktır. Bu yüzden de genel olarak teknik özelliklerinin çok yüksek olması beklenmiştir. Google Pixel 3 Lite XL telefonda RAM 6 GB olması muhtemel bir unsurdur. Bu sayede yeni olarak 2 GB oranında bir RAM performansı arttıracaktır. Düşük bütçeli cihaz olmasından dolayı performans konusunda beklentiler de aynı oranda olsa da, kesinlikle Google Pixel 3 Lite XL modelinde başarılı bir işletim sistemi olacaktır.

Google Pixel 3 Lite XL çıkış tarihi

Google Pixel 3 Lite XL, işlemci Snapdoragon 710 ile birlikte 2019 yılının yaz dönemine yetişmesi beklenen modellerden bir tanesidir. Bakalım Google Pixel 3 Lite XL fiyatı kaç TL olacak?

müşteri hizmetleri