Şimdi yükleniyor

iPhone XE fiyatı uygun olabilir

iPhone XE fiyatı uygun olabilir

iPhone XE fiyatı uygun olabilir

Son Güncelleme tarihi 21 Nisan 2019 by Müşteri hizmetleri

Apple küçük ekranlı modele geri mi dönüyor? Günlerdir konuşulan bazı teknoloji haberlerinde küçük ekranlı yeni bir model için çalışmaların yapıldığı yönünde bilgi yer alıyor. Bunu nedeninin gelen talepler doğrultusunda yapıldığı söylenmekte. Bir diğer nedende ucuz iPhone satışları artırabileceği. Bundan dolayı ki iPhone XE fiyatı diğer modellere göre daha uyguna satılabilir.

teknik destek

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden biri olan Apple, alınan bilgiler dahilinde özlenen tasarımlarından birine sahip olan iPhone XE modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 4,8 inç ekrana sahip olan bu modelin iPhone 5 ve 5S modellerine benzeyeceği de sıkça konuşulanlar arasında. iPhone’un son modellerine oranla daha uygun bir fiyata satılacağı söylenen bu kullanımı kolay modelin OLED ekrana sahip olacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

iPhone-XE-fiyati-uygun-olabilir-1 iPhone XE fiyatı uygun olabilir
iPhone XE fiyatı uygun olabilir

iPhone XE özellikleri

iPhone XE teknik özellikleri, telefonun arka kamerasının 12 megapiksel olacağı ve Face ID sistemini de içerisinde barındıracağı alınan ilk duyumlar arasındadır. iPhone XE modelinin kasası ise markanın son dönemlerde çıkarttığı ürünlere oranla oldukça farklı olacak. Arka yüzeyin camdan oluştuğu son model iPhone telefonlara oranla bu modelin arka yüzeyi alüminyumdan oluşacaktır.

iPhone SE modelinin ikinci partı olarak adlandırılan fakat yapılan açıklamalara göre bu modelden oldukça farklı bir model olacak olan iPhone XE, teknoloji devinin eskiye dönük ve daha uygun fiyatlı bir model üretme isteği doğrultusunda piyasaya sürülecektir.

Apple’ ın yeni çıkardığı modellerde beklediği başarılı elde edemediğinden yeni çıkaracağı modelin daha uygun satış fiyatına sahip olacağı söyleniyor. Bakalım iPhone XE fiyatı hangi aylarda netleşecek.

Yeni modelin Hindistan’da üretileceği iddia edilmekte.

teknik destek