İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Google’ın Görüntülü Arama Uygulaması Google Duo Şimdi iOS için Kullanılabilir

Duo, Google’ın yeni görüntülü arama uygulaması ve şu anda iOS için kullanılabilir durumda. İlk olarak Haziran ayında tanıtılan uygulama, rakip uygulamalara göre basit bir şekilde görüntülü arama sağlamayı vaat ediyor.

Görüntülü arama şahsen birisinin yanında olmak gibi bir şey ama kimi zaman karmaşık arayüzde kaybolmak sinir bozucu olabiliyor diyor Google ve ekliyor, görüntülü arama yapabilmek için arkadaşınızla aynı cihaza sahip olma zorunluluğunuz yok.

Duo, Google’ın görüntülü arama uygulamalarındaki karmaşıklığı ortadan kaldırdığını iddia ettiği bir uygulama. Kolay kullanıcı arayüzü, basit ve kolay kullanım ile geliyor. Sadece telefon numarası ile arama yapabiliyorsunuz. Herhangi bir hesaba kaydolmak için uğraşmanıza gerek yok.

Dahası, Duo hızlı ve geniş bir veri bağlantınız olmadığında bile güvenilir olacak şekilde tasarlanmış. Bant genişliği kısıtlı olduğunda Duo bunu oldukça profesyonel bir şekilde, çözünürlüğü düşürerek çözüyor. Çağrı kalitesinide değişen ağ koşulları ile uyumlu tutuyor.

Görüntülü görüşme sırasında, Duo otomatik olarak en iyi deneyimi sunmak için Wi-Fi ve hücresel ağ bağlantısı arasında geçiş yapabiliyor. Ayrıca gelen çağrıya cevap vermeden önce Knock Knock adı verilen ve karşıdaki kişinin sizi görmeden sizin onu görmenizi sağlayan mükemmel bir özelliğe sahip.

Aşağıdaki bağlantı üzerinden iOS için Duo uygulamasını indirebilirsiniz. Ancak Türkiye’den uygulamayı indirmek şimdilik mümkün değil. Eğer ki ABD üzerinden açılmış bir iTunes hesabınız varsa uygulamayı kolayca indirebilirsiniz.

[appbox appstore id1096918571]