Şimdi yükleniyor

Güvenilir Apple Analistinden Tedirgin Eden iPhone X Açıklaması!

iPhone X

Güvenilir Apple Analistinden Tedirgin Eden iPhone X Açıklaması!

Son Güncelleme tarihi 6 Ekim 2017 by Müşteri hizmetleri

Şu anda milyonlarca Apple müşterisi yeni iPhone almak üzere iPhone X’in piyasaya çıkmasını bekliyorlar. Zaten iPhone 8 ve 8 Plus’ın satış rakamlarının düşük olmasından bunun çıkarımını yapmak oldukça kolay duruyor.

teknik destek

Bu noktada, birçok Wall Street analisti, pek çok müşterinin iPhone X’e geçiş yapmalarının oldukça zor olacağını öngörüyor. KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Wall Street analistlerinin tahminlerini doğruluyor ve 2018 yılına kadar iPhone X’i satın almanın stok sorunları yüzünden sanıldığı kadar kolay olmayacağını öne sürüyor.

Analist, TrueDepth kamera sisteminin ortaya çıkan üretim sorunlarının 2018 yılında önemli ölçüde çözüleceğini ve stok sorunlarının yavaş yavaş düzelmeye başlayacağını söylüyor. Analistin bu söylemi, 3 Kasım’da sınırlı sayıda ve sınırlı ülkede piyasaya çıkacak olan iPhone X’i 2018’e kadar satın almanın kolay olmayacağının en net göstergesi.

Tüm bunlarla birlikte, genelde tutarlı tahminleri ile tanıdığımız analist Kuo, iPhone X’in üretim sorunlarının bu yılın dördüncü çeyreğinden itibaren çözülmeye başlayacağını da söylüyor. Analist, sevkiyatlardaki hızlı yükselişin 2018 yılının ilk yarısına doğru görüleceğinin altını çiziyor.

teknik destek