İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftanın iOS Oyunları – 21 Haziran

Apple’ın sevilen mobil işletim sistemi olan iOS platformunda oynanılabilecek en iyi oyunları sıraladık. İşte bu haftanın en iyi iOS oyunları!

teknik destek

Hayatımızın olmazsa olmazı olan mobil cihazlar üzerinde oyun oynamaktan çok keyif alıyoruz. Boş zamanlarımızı öldürmek için ya da kafamızı dağıtmak için oynadığımız mobil oyunların sayısı her geçen gün arttığı için güzel ve kaliteli oyunları da bulmak bir o kadar zorlaşıyor. İşte sizler için seçtiğimiz en iyi AppStore oyunları. 

Haftanın iOS Oyunları 21 Haziran 

Hotfoot – City Racer Racer

Polisten kaçma oyunlarının en eğlenceli türlerinden birisi olan Hotfoot – City Racer oyununda John karakterine bürünerek heyecanlı yarışlar sizi bekliyor. Çoklu oyun modlarına ve çeşitli araç modellerinin bulunduğu oyunu çok seveceksiniz. Oyun içi satın alımlarla desteklenen Hotfoot – City Racer oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Cartoon Network Match Land

Çocuklara yönelik oyunların başında gelen Cartoon Network Match Land oyunuyla birlikte en sevilen Cartoon Network karakterlerini kapıştırabileceksiniz. Oyun içi satın alımlarla desteklenen oyunla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. ::. 

Nano Golf : Puzzle Putting 

Bulmaca ile golfü bir oyunda birleştiren Nano Golf : Puzzle Putting oyunu ile birlikte eğlenceli vakitler sizi bekliyor. Oldukça eğlenceli ve kolay bir yapıya sahip olan Nano Golf : Puzzle Putting oyununda canınızı sıkabilecek reklamlardan kurtulmak için uygulama içi satın alımlarla oyunu yükseltmeniz gerekiyor. 

Shadowgun Legends 

Eğer ki mobil RPG oyunlarıyla ilgileniyorsanız en iyi mobil RPG oyunu olduğunu iddia eden Shadowgun Legends oyununa bir şans verebilirsiniz. Çok oyunculu yapısı ve başarılı grafikleriyle dikkat çeken yapımda uzaylı istilasına karşı kendilerini korumaya çalışan insanlar olarak oyuna dahil oluyoruz. Oyunu ücretsiz olarak App Store’dan indirebilmek mümkün. 

teknik destek