İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hepsiburada’dan iPhone’lar için Eşsiz “Efsane Cuma” İndirimi!

Tüm dünyada Black Friday (Kara Cuma) olarak bilinen çılgın indirim günü yavaş yavaş ülkemizde de uygulanmaya başlanmış durumda. Tüm dünyada bilinen ve uygulanan bu günü Türk firmalarda dikkate alarak eşsiz, tek günlük indirimlerini peş peşe duyurmaya başladılar.

teknik destek

Hepsiburada’da “Efsane Cuma” adlandırması ile bu güne özel pek çok üründe özel indirim yapmış durumda. Firmanın özelliklede iPhone’lar için uyguladığı indirim dikkat çekiyor.

Sizler için Hepsiburada’nın “Efsane Cuma” indirimlerini bir araya getirdik. Bunlar elbetteki Apple cihazları üzerine olan indirimler ki firmanın bu noktada sadece iPhone’lar için özel indirim sunduğunu belirtelim. İndirim iPhone 7, iPhone SE ve 5s için geçerli.

Aşağıdan firmanın iPhone’lar için sunduğu eşsiz indirim fırsatlarını görebilirsiniz.

Apple Türkiye Garantili 16 GB iPhone 5s

iphone-5s-16-gb

Her ne kadar Apple tarafından Online Store ve Apple Store’larda iPhone 5s’in satışı durdurulmuş olsa da bu iPhone modelinin efsane oluşu halen daha onu aranan telefon konumunda tutuyor. Hepsiburada.com efsane iPhone modeli 5s’i bugüne özel 1.329 TL’den satışa sunmuş durumda. Buradan devam ederek hemen bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

Apple Türkiye Garantili 16 GB iPhone SE

16-gb-iphone-se

Normalde Türkiye’de 2.099 TL’den satışa sunulan 16 GB iPhone SE, hepsiburada.com’da bugüne özel 1.779 TL. Buradan devam ederek hemen bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

Apple Türkiye Garantili 32 GB iPhone 7

16-gb-iphone-7

Normalde Türkiye fiyatı 3.249 TL olan 32 GB iPhone 7, bugüne özel hepsiburada.com’da şu anda 2.899 TL. Buradan devam ederek hemen bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

İthalatçı Garantili 32 GB iPhone 7

iphone-7-16-gb

Normalde Türkiye fiyatı 3.249 TL olan iPhone 7, ithalatçı garantili olması sebebiyle ve bugüne özel indirimle hepsiburada.com’da şu anda 2.849 TL’den satışa sunuluyor. Buradan devam ederek bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

teknik destek