Huawei Nova 4 fiyatı ve sağlam özellikleri

Huawei Nova 4 fiyatı ve sağlam özellikleri

Beklenen Huawei Nova 4 fiyatı belli oldu mu? Huawei Nova 4 tanıtımı ve teknik özellikleri yazımızda!

teknik destek

Çin’in amiral akıllı telefon üreticilerinden olan Huawei markası, her sene çıkarttığı yeni modellerle birlikte, Android işletim sistemi üzerindeki geliştirici yanını müşterilerine başarılı bir şekilde sunmakta.

Apple markası ile başlayan telefonda tuş bulunmaması furyası, kendisine Huawei markasının yeni modellerinde de yer bulmaktadır. Üst segment telefonlar için başarılı çalışmalar gerçekleştiren Huawei markasının yeni telefonu Huawei Nova 4 ise bir süredir basına sızan bilgileri ışığında tamamen tanıtıldı.

Huawei Nova 4 fiyati-2

Huawei Nova 4 özellikleri

Huawei Nova 4 model akıllı telefonu sayesinde, en güçlü işlemci kaynaklarından olan Kirin 970 altyapısını kullanmaktadır. Bu sayede Nova 4 modelinin performansı çok üst düzeylere çıkabilecektir. Arkada 3 adet kamera bulunduran Nova 4; 48 MP, 16 MP ve 2 MP özelliğine sahip bir donanım oluşturmuştur. Ön kamerada ise 25 MP çözünürlüğe sahip bir teknoloji kullanılmıştır.

Huawei Nova 4 fiyatı

EMUI ile birlikte Android 9.0 Pie güncellemesine sahip olarak kullanıcılarıyla tanışan Nova 4, 3.750 mAh gücündeki bir bataryaya sahiptir. Grafik işlem performansının yüksek olduğu Nova 4, bu sayede pil performansında da yeni bir başarı sağlayacaktır. HDR kalitesinde bir kullanım sağlayacak teknoloji, yüksek depolama ve RAM kapasitesi ile de desteklenmektedir.

İlk olarak Çin’de satışı yapılacak olan Nova 4 modelinde üst seviye kameralara sahip olan modellerin beklenen Huawei Nova 4 fiyatı ise 490 dolardır.

müşteri hizmetleri