Instagram hikayeleri göremiyorum boş geliyor

Instagram hikayeleri göremiyorum

İlk çıktığı günden beri hala aynı sorunu gören bazı kullanıcılara Instagram hikayeler görünmüyor şikayetinde bulunuyorlar. Bazıları kendilerinin görmediğini veya paylaştığım hikayeler gözükmüyor diye yardım istiyor. Instagram hikayeleri göremiyorum diyenlere şu an sistemsel bir durum.

müşteri hizmetleri

Yazımızla instagram hikayeleri göremiyorum sorununun çözümünü arayacağız. Tabi olası nedenler üzerinde duracağız.

Instagram günümüzün en çok kullanılan fotoğraf ve video paylaşım uygulamalarından birisidir. Uygulamanın yayınlanmasından itibaren birçok yeni özellik getirildi. Bu özelliklerden biriside kullanıcıların sıkça kullandığı hikaye paylaşma özelliğidir.

GÜNCEL! Yeni başlayan instagram’ ın sistemlerinde görülen bir sorun. Kısa süreliğine devam edip yeni düzeldi. Bir işlem yapmamanızı öneririz.

Instagram hikayeler neden görünmüyor?

Hikayeler neden görünmez? İlk önce Snapchat’ta gördüğümüz hikaye özelliği Instagram’da da mevcut. Paylaştığınız hikayeler sadece belirli bir sürede (24 saat) profilinizde kalıyor. Daha sonra hikayeleriniz profilinizden siliniyor. Diğer kullanıcıların hikayelerini görmek için ise ana sayfanızın üst kısmına bakmanız yeterli. Bazı kullanıcılar Instagram’da diğer kullanıcıların hikayelerini göremiyor. Bunun ise birkaç farklı nedeni var. Öncelikle tarih ve saat ayarlarını kontrol etmek gerekiyor. İnternet veri bağlantınızın açık olduğundan emin olun.

Wifi ağına bağlı iseniz bağlı olduğunuz ağ ile ilgili bir sorun olabilir. Eğer bağlantınız ile ilgili bir sorunda yoksa cep telefonunuzun çerezleriyle alakalı bir problem olabilir. Bunun için ise cihazınızda çerezleri temizlemeniz gerekiyor.

Cep telefonunuzu kapatıp geri açın veya uygulamayı silip yeniden yükleyin. Eğer hale sorun çözülmemiş ise uygulamada teknik bir arıza var demektir. Bu durumda sorun çözülene kadar beklemekten başka çözüm yoktur.

Instagram hikayeler gorunmuyor mu-2
Instagram hikayeler görünmüyor mu?
Instagram hikayeler gorunmuyor mu-3
Instagram hikayeleri göremiyorum

Instagram hikayeler görünmüyor çözümü

 • Yukarıda bahsettiğimiz gibi telefon tarihine bakınız. Yanlışlık varsa düzeltiniz.
 • İnternet erişiminde farklı bağlantılar denensin.
 • Başkalarının hikayelerini görebiliyor musunuz? Sorun hesap ile doğrudan alakalı olabilir mi?
 • Instagram size bir ceza vermiş olabilir mi? Şikayetler ve aşırıya kaçma gibi durumlarda sorun çıkabiliyor.
 • Telefonda hata olabilir diye düşünerek başka telefondan girip deneyin.
 • Telefondan önbellek temizliği yapılsın.
 • Telefonun fabrika ayarına döndürülsün.
 • iOS’ da yani iPhone için gizlilik güvenlik’ te yer alan hikaye kontrollerine bakınız. Burada yer alanlarda sorun var mı. Kapatıp açıp bir tetikleme yapmayı deneyin.
 • Android için uygulamalardan instagram’ a girerek buradaki bölümdekileri deneyin.
 • Hesap’ ta sorun varmış diyenlere o zaman sorunu bildirim butonu kullanılsın ve hesap dondurmada tetikleme denenebilir.

Instagram hikayeler çıkmıyor haberi işinizi gördü mü?

müşteri hizmetleri

2 Comments

 1. Merhaba. Cihazımda yüklü olan instagram uygulamasında hatalar ortaya çıkıyor. Sayfam yenilenmiyor ve hikayeler kısmı boş olup açılmıyor. Bu sorunun çözülmesini talep ediyorum.

  1. Başka bir hesapta aynı sorun çıkıyor mu? Başka cihazda denendi mi? Uygulamanın önbelleği silinip denendi mi?

Comments are closed.