Şimdi yükleniyor

Instagram konuşmaları dinliyor mu

Instagram konuşmaları dinliyor mu

Instagram konuşmaları dinliyor mu

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Instagram’ ın dinleme yaptığı iddialarına CEO’ dan yanıt geldi. Palavra diyemedi ama dolaylı yolla ifade etti.

teknik destek

Instagram’ da konuşulanların dinlenmesi mümkün mü? İnternette arama yaparken aradığınız şeyler daha sonra karşınıza reklam olarak geldiğini malum biliyorsunuz. Ama instagram’ da olan bir iddia bunun çok ötesine geçti.

Instagram ortam dinlemesi mi yapıyor? Ortaya atılan iddialar bu yönde. Konuştuğunuz şeyler daha sonra instagram’ da reklam olarak karşınıza çıkıyor şeklinde bazı kişilerden şikayetler yapıldı.

Sizce Instagram dinleme yapılabilir mi? Bizce olabilir. Konuşarak arama özelliği olduğundan beri acaba bunlar bir yere ulaşıyor mu akıldan geçmiyor da değil.

Instagram-dinleme-yapiyor Instagram konuşmaları dinliyor mu
Instagram konuşmaları dinliyor mu

Instagram kullanıcılarını dinliyor mu?

CEO’ dan açıklama var. Bunlar gerçek dışı ve söylentilerden ibaret. Kişiler yaptıkları aramalardan dolayı karşılarına gelen reklamlardır diyerek devam etti.

Açıklama bir TV programında yapıldı. Pek ikna edici bir açıklama olmadığını söyleyebiliriz.

Yapılan açıklama çok sayıda kullanıcıyı da ikna etmediğini düşünüyoruz. Nedeni Facebook’ un güven yönünden sabıkasının olması. Neden olmasın ki?

Facebook’ un yediği naneler bir değil iki değil… Yaptıkları yanlışlar ortaya çıkınca özür dileyerek işin içinden sıyrılmaya çalıştılar. Hatta mahkemelik dahi oldular.

teknik destek