Instagram müşteri hizmetleri için instagram iletişim

Instagram müşteri hizmetleri için instagram iletişim telefon numarası Türkiye’ de bulunmuyor. Zaten instagram telefon numarası olmaz. Sadece bazı sorunlar için instagram destek hattı şeklinde hizmet veren danışmanlık hatları bulunur. Bunlardan biri ise yazıda paylaştığımız telefon numarası!

müşteri hizmetleri

Instagram müşteri hizmetleri için bırakın instagram iletişim hattını bir doğru dürüst yardım sayfası dahi yok. Instagram yardım sayfasını incelediğimizde genel olarak bilgilendirme yazıları bulunuyor. Facebook gibi destek formları yer almıyor.

Instagram müşteri hizmetleri yok!

Instagram telefon numarası yoksa peki instagram şikayet formu bulunmuyor mu? Var ama çok kısıtlı bir seçeneğe sahip. Hatta bazı seçenekleri pasif hale getirilmiş. Bu yazımızda sizlere bu instagram iletişim formlarının adreslerini paylaşacağız. Instagram’ a yazdığınızda verdiğiniz mail adresine bir e-posta gönderiyorlar. Ve bu instagram e-posta adresi konu netleşene kadar açık tutuluyor.

Sorunlarda yardım için instagram destek hattı aranıp bilgi alınabilir. Bazı sorunlar için genelde tüm kapılar kapalı olur. Instagram ya yetersiz çalışan sayısına sahip veya kasıtlı olarak kullanıcıları sallamıyor. Yani bazı sorunlarda kullanıcı hesaba giriş yapamıyor. Sorun bildirmek içinde başvuru adresi ya olmuyor ya da yetersiz kalıyor. Genelde Instagram hesabı üzerinden başvuru kanalları öneriliyor. Ya zaten hesaba giriş yapabilse iletecek.

Instagram musteri hizmetleri-2
Instagram musteri hizmetleri

Instagram iletişim sayfaları

 • Instagram genel adresi: help.instagram.com/contact/151081798582137
 • Instagram hesap şikayet adresi: help.instagram.com/contact/723586364339719
 • Instagram vefat sonrası: help.instagram.com/contact/452224988254813
 • Instagram şikayet etme: help.instagram.com/contact/584460464982589
 • Instagram sahte hesabı şikayet etme: help.instagram.com/contact/636276399721841
 • Hesabımı dondurdum açılmıyor veya kapatılan instagramı açma: help.instagram.com/contact/1652567838289083
 • Yanıt gelmezse Facebook kanalını deneyin facebook.com/help/contact/357439354283890

Yardım adresleriyle hesap çalındı, hesap şikayet etme, şifre sıfırlama soruu, başkası tarafından kullanılan e-posta hesabını iletme, dondurulan hesabı açamama ve kapatılan instagram hesabını açmaya çalışma.

müşteri hizmetleri

“Instagram müşteri hizmetleri için instagram iletişim” üzerine 11 yorum

 1. İnstagram hesabım kapatıldı, müşteri destek hattını arasam bana yardımcı olur mu

 2. İyi günler Benin instagram hesabımda işlem engellendi hatası alıyorum topluluk kurallarını ihlal eden bir şey de yapmadım nasıl düzeltilir 3 gündür bu halde

 3. Instagram 6 yıldan beri kullanıyorum iki hafta önce girecektimutlaka tekrar 13 yaş şikayeti geldi giremiyorum şuan ne yaptıysam yardımcı olur musunuZ

 4. hesabım hacklendi desteğe de girilmiyor lütfen yardım edin. yeni hesabım mu_re01… ben askerdeyken hesabımı çaldılar içinde resimlerim var hala silmemiş geri nasıl alabiliriz

  • Formların dışında hesabın başka hesaplar tarafından şikayet edilmesi.

  • Kapatılan hesabı açmayla ilgili yazıyı google’ dan aratın.

 5. instagrama Giriş Yaptığım Zaman isteğinizle ilgili bir sorun oluştu diyor yardımcı olma şansınız warmı

Yorumlar kapalı.