Şimdi yükleniyor

Instagram öne çıkanlar görünmüyor çözümü

Instagram öne çıkanlar görünmüyor çözümü

Instagram öne çıkanlar görünmüyor çözümü

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Instagram öne çıkanlar görünmüyor nedeni için çözüm önerilerini sıralamaya çalıştık.

teknik destek

Günümüz teknoloji çağında, sosyalleşmenin sadece bireylerin aynı ortamlarda bir araya gelerek karşılıklı gerçekleşmesi ile sınırlı kalmaması, sosyal medyanın öneminin giderek artması ile farklı mecralarda insanlar bir araya gelmeyi fazlaca tercih ediyor. Bu mecraların başında gelen Instagram; sosyalleşmenin her boyutunu göz önünde bulundurarak, kullanıcılarının memnuniyetini kazanıyor.

Gün geçtikçe kendisini yenileyen Instagram, insanların bireysel yaşantılarındaki sosyal durumlarını takipçileri ile paylaşarak bu ortamda da birlikteliği sağlamalarına olanak tanıyor.

Bünyesine eklediği hikaye paylaşımları ile anlık durum paylaşımları sunarak her an nerede olursanız olun sosyal medyadaki etkileşime katılmaya imkan sunuyor. Hatta kullanıcılar isterler ise anlık olarak paylaştıkları hikayeleri Instagram’ın öne çıkarma özelliğini kullanarak profillerinde kalıcı hale getirebiliyorlar.

Instagram öne çıkanlar çıkmıyor

  • Başka telefonda kesin deneyiniz.
  • Birde başka hesabı aynı telefonda deneyin.
  • Hesabı gizli olarak yapın sonra tekrar deneyin.
  • Tüm kişilerde mi yoksa belli kişilerde mi?
  • Cihazın tarih ayarında yanlışlık olabilir kontrol ediniz.
  • Telefon önbelleğinin silinmesi gerekebilir.
Instagram-one-cikanlar-gorunmuyor-cozumu-2 Instagram öne çıkanlar görünmüyor çözümü
Instagram öne çıkanlar görünmüyor çözümü

Instagram hikayeler ve öne çıkanlar

Instagram da sadece fotoğraf paylaşmanın yanı sıra, kullanıcılar istedikleri zaman anlık hikaye eklemesi yaparak her anlarını paylaşma imkanına sahip konuma geliyor. Öne çıkarmak istedikleri hikayeler ile de profillerini daha renkli hale getirerek hem takipçileri için hem kendileri için istedikleri anda profillerinde neler olduğuna bakma imkanı sunuyor. Instagram, kullanıcıların internet erişimi sorunu yaşamadıkları sürece, ya da Instagram uygulamasının en son sürümünü cihazlarında kullandığı takdirde, anlık eklenen veya öne çıkarılan hiç bir hikaye de görünmeme sorunu olmayacağını garanti ediyor.

teknik destek