Şimdi yükleniyor

Bimcell kalan dakika internet öğrenme

Bimcell kalan dakika internet öğrenme

Bimcell kalan dakika internet öğrenme

Son Güncelleme tarihi 31 Mart 2019 by Müşteri hizmetleri

Bimcell kalan dakika internet sorgulama veya kalan internet öğrenme için neler yapılması gerektiğini bu yazımızla sizlerle paylaşmaya çalıştık.

teknik destek

Günümüzde herkesin sahip olduğu cep telefonları, mesajlaşma ve iletişim için oldukça büyük önem arz ediyorlar. Bu iletişimi sadece sabit telefonlar, tek başlarına sağlayamıyorlar. Bunun için kurulmuş olan bir kaç GSM şirketi bulunuyor. GSM şirketleri, belirli ücretler karşılığı müşterilerine dakika, kısa mesaj ve İnternet gibi hizmetleri sunuyor. Birde bu operatörlerin anlaşmalı alt kolları olabiliyor. İşte bunlardan biri olan Bimcell, alt yapı ve tüm hizmeti Türk Telekom’ dan almakta. Burada işlevi sadece pazarlama.

Ülkemizin büyük market zincirlerinden olan ve, büyük bir GSM şirketine sahip olan BİM, kendi GSM operatörüne Bimcell adını veriyor. Tabi çok sayıda buna benzer hizmet veren yerlerde var PTTCELL gibi.

Bimcell-kalan-dakika-internet-ogrenme-2 Bimcell kalan dakika internet öğrenme
Bimcell kalan dakika internet öğrenme

Bu yerler daha çok uygun fiyatlarla hizmet verdiklerinden tercih ediliyor. Faturasız hattınız ile yaptığınız ödeme karşılığı satın aldığınız paket her ay yenileniyor. Paketi süreniz dolmadan, içerisinde ne kadar dakika, kısa mesaj ve İnternet kaldığını öğrenebilirsiniz.

Bimcell kalan internet ve dakika sorgulaması

Bimcell kalan dakika, kısa mesaj ve internet paketi sorgulama nasıl yapılır?

Bimcell’den belirlenen ücret karşılığı satın aldığınız paketin, içeriğinde ne kadar dakika, kısa mesaj ve İnternet kaldığını öğrenmek için;

  • *123# yi tuşlayabilir
  • Bimcell’ in müşteri hizmetleri
  • 9333′ ü arayarak öğrenilebilir
  • Bimcell sitesinden online işlemlerden detaylarıyla sorgulayabilirsiniz

Kalan dakika, kısa mesaj ve İnternet soruları için Bimcell sizden herhangi bir ücret talep etmez. Genelde 9333 kanalıyla bu bilgilerin tümüne ulaşılır. Ama bazen sistemde oluşan aksaklıklarda kalan der ama sonu gelmez. Bu gibi durumlarda web sitesi denenebilir.

teknik destek

1 yorum

comments user
Doğukan

Teşekkürler

Yorumlar kapalı.