Şimdi yükleniyor

Instagram şifre kırma programları virüs saçıyor

Instagram şifre kırma programları virüs saçıyor

Instagram şifre kırma programları virüs saçıyor

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Instagram şifre kırma programları adı altında internette çok sayıda sözde program dolaşıyor. Çoğu işe yaramıyor veya şifre testi yapan instagram şifre kırma programı olarak geçen deneme yanılma uygulaması. Instagram hesap çalma yöntemlerine dikkat!

teknik destek

Sözde Instagram şifre kırma için kullanılan Instagram hesap çalma programı diye oluşturulan keylogger zararlı kodları bu tarz yöntemle internette bazı sitelerde dolaşmakta. Bu programı indirip ilgili exe çalıştırdığınızda, bilgisayarın veya telefonun yeterli güvenliğe sahip değilse sessiz sedasız ele geçiriliyor.

Instagram şifre kırma programı denen yöntemlerine dikkat

Instagram hesap çalma diye bazı kişiler özel hizmet verdiğini belirtiyor. Bu kişilerinde belki çoğu dolandırmak için kişiyi ikna etmeyi başarıyor. Bazı videolar ve görsellerle inandırıcı hamleler yaparak para gönderimini sağlıyorlar. Bu yöntemler yerine normal yöntemlere bir göz atalım.

Şifremi unuttum ya da Instagram şifre doğru ama hesabımı açamıyorum diyorsanız şifre sıfırlama ve diğer seçeneklere bir göz atalım.

Instagram’ ın sorunları hiç bitmiyor. Instagram uygulama hataları ve kullanıcı giriş sorunları bazı kullanıcıları bezdirdi. Bu yetmez gibi birde instagram destek formalarının yetersizliği daha da çileden çıkardı. Öyle bir yardım sayfası yapmışlar ki iki satır bilgi veriyorlar ama başvuru için seçenek sunmuyorlar. Yanına da maalesef yazıyorlar. Peki instagram sorunları için çözüm nedir?

Instagram yardım talebi

Instagram adreslerinden çıkış olmadığında önerimiz Facebook yardım formları oluyor. Hiç karşılaştınız mı bilmiyorum instagram’ a sorun bildirdiğinizde bazen Facebook üzerinden mail geliyor. Uzantı Facebook olarak görünüyor. Yani aynı yerden geri dönüşler yapılıyor. Bu yazımızda ilk önce şifre sıfırlama üzerinden hangi adımların yapılması gerektiğini paylaşacağız.

Instagram şifre sıfırlama adımları

Instagram.com veya instagram uygulamasından “şifreni mi unuttun” ile devam ediniz. Kullanıcı adınızı, mail adresinizi veya eklediyseniz telefon numaranızı yazıp “giriş bağlantısı gönder” yapınızı.

Telefondaki uygulama üzerinden denediğinizde “yardım al” seçeneğini deneyin.

Bazen hesabımıza girdiğimiz bilgisayarda giriş şifreleri kayıtlı kalır. Bunu bilmek için Chrome şifre kayıt bölümden görüntüleyebilir veya bilgisayarda kayıtlı şifreleri görme programı kullanılabilir.

Instagram-sifremi-unuttum-sifre-ogrenme-2 Instagram şifre kırma programları virüs saçıyor
Instagram şifre kırma programları virüs saçıyor
Instagram-sifremi-unuttum-sifre-ogrenme-3 Instagram şifre kırma programları virüs saçıyor
Instagram hesap çalma

Instagram-sifremi-unuttum-sifre-ogrenme-4 Instagram şifre kırma programları virüs saçıyor
Instagram şifre sıfırlama
Instagram-sifremi-unuttum-sifre-ogrenme-5 Instagram şifre kırma programları virüs saçıyor

Instagram şifre kırma programı

Instagram şifre sıfırlama sorunu yaşıyorsanız ve giriş sorunu için aşağıdaki adresi deneyin. Birde genel seçenekler için önerdiğimiz sayfamızda yine Facebook adresini kullanın.

Alternatif iletişim facebook.com/help/contact/283958118330524

Instagram bilinen başvuru seçenekleri için instagram müşteri hizmetleri haberimize bakınız.

teknik destek