Instagram’a iOS Kullanıcıları için Çoklu Hesap Desteği ve 60 Saniyelik Video Reklamlar Geliyor

instagram

Facebook tarafından satın alınan fotoğraf ve video merkezli sosyal ağ üzerinde güncellemeler peş peşe geliyor. Özellikle içerik bakımından yakın zamanda hem kullanıcıları hem de reklam verenleri ilgilendiren gelişmeler yaşanacak.

teknik destek <

Instagram iOS kullanıcıları için 60 saniyelik video reklamların önünü açmayı planlıyor. Uzun reklamlar öncelikle T-Mobile ve Warner Bros tarafından kullanılmaya başlandı. Instagram’ın bu yeni reklam uygulaması ile daha fazla reklam vereni çatısı altına çekmeyi hedeflediği ve kazancını arttırması bekleniyor.

Bir diğer gelişme ise Instagram’ın iOS uygulamasına çoklu kullanıcı desteğini kazandırmış olması oldu. MacRumors’un haberine göre bazı iOS kullanıcıları çoklu hesap ekleyebilme özelliğini farkettiler. Tıpkı Twitter’da olduğu gibi iOS için Instagram uygulaması üzerinde de artık çoklu hesap eklenebiliyor ve basit bir şekilde hesaplar arasında geçiş yapılabiliyor. Şimdilik bu özelliğin sınırlı bölgede ve sınırlı kullanıcılarda kullanılabildiği tahmin ediliyor. Ancak yakın zamanda genel kullanıma açılacağı tahmin ediliyor.

Reklam verenler adına yaşanan gelişme dışında çoklu hesap desteğinin Instagram’a kazandırılmış olması kesinlikle isabetli bir karar olmuş gibi duruyor.

müşteri hizmetleri