İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10.2 Beta 4 Yayınlandı! [Güncellendi]

Apple bugün yaklaşan iOS 10.2 güncellemesi için geliştiricilere iOS 10.2 beta 4’ü serbest bıraktı. iOS 10.2 beta 3’ün yayınlanmasından yaklaşık bir ay sonra gelen bu beta güncellemesinin beraberinde neler getirdiklerine gelin daha yakından bakalım.

Öncelikle iOS 10.2’nin iOS 10 için en büyük ara güncelleme olduğunu söyleyelim. Yeni beta güncellemesini Apple Developer Center (Apple Geliştirici Merkezi) veya beta profili yüklü iOS cihaz üzerinden OTA yolu ile şimdi indirebilirsiniz.

iOS 10.2 pek çok yeni ve yenilenen emojiyi kullanımımıza sunuyor. Artık emojilerin daha gerçekçi göründüğünü söyleyebiliriz. Yeni emojilerle birlikte yeni duvar kağıtları (şimdilik iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile kullanılabiliyor, gelecekte belki bu değişebilir), iMessage’a yeni kutlama efekti ile birlikte gönderme yeteneği ve 27 Ekim özel etkinliğinde tanıtılan yeni Apple TV uygulaması yayınlanmış durumda.

TV uygulaması ile televizyon izleme deneyimi basitleştiriliyor ve yeni TV şovları ve film izlemek için keşif yapabiliyorsunuz. Elbetteki bunun için bir Apple TV (4. nesil) sahibi olmanız gerekiyor.

iOS 10.2 ile Videolar uygulaması da Apple TV uygulaması ile entegre çalışmak üzere tamamen yenilenmiş durumda.

iOS 10.2 beta 4 ile gelen yenilikler olarak aslen iOS 10.2 beta 3 yeniliklerinin baz alınacağını belirtebiliriz. Buradan iOS 10.2 beta 3 yeniliklerine erişebilirsiniz. Bu, en yeni iOS 10.2 beta güncellemesi ile muhtemelen mevcut hataların ve sorunların düzeltilmesinin yanı sıra genel performans iyileştirmelerinin yapıldığını söyleyebiliriz.

Güncelleme: iOS 10.2 Public Beta 4 artık kullanılabilir.

2 Yorum

  1. zarife zarife 9 Aralık 2016

    Apple 5s ne zaman güncelleme gelcek

  2. Sinan Sinan 30 Kasım 2016

    Benim iMessage çalışmıyor, Apple onumu kutluyor bu efekt ile? Normal SMS bile gönderemiyorum.

Yorumlar kapatıldı.