İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10.2 Beta 5 Yayınlandı [Güncellendi]

Apple yakında piyasaya süreceği iOS 10.2’nin beşinci betasını yayınladı. Böylece Apple bizi yine şaşırtmadı ve bir hafta içinde iki kez beta yayınlamış oldu.

teknik destek

Apple, iOS 10.1’i yayınladıktan sonra bu sürümde yaşanan sorunları çözmek amacıyla Ekim ayı sonundan itibaren iOS 10.2’i test etmeye başladı. Bugüne kadar beş betası yayınlanan iOS 10.2’nin 2016 bitmeden yayınlanması bekleniyor.

iOS 10.2 beta 5 geliştiriciler ve halka açık olarak yayınlandı. Yazılımı Apple Geliştirici Merkezinden indirilerek iTunes üzerinden yada iOS cihazınızda geliştirici/public beta profili yüklü ise ayarlar/genel/yazılım güncelleme adımından yükleyebilirsiniz.

iOS 10.2 beta 5’te yenilikler keşfedilirse sizlere aktaracağız.

Güncelleme: iOS 10.2 Public Beta 5’de artık kullanılabilir. Public Beta kullanıcıları şimdi en yeni iOS 10.2 beta güncellemesini cihazlarına indirebilirler.

müşteri hizmetleri

3 Yorum

  1. Ebuzer Ebuzer 3 Aralık 2016

    Her beta da 2 gb üzerinde program indiriyoruz ama değişen pek fazla şey olmuyor. Güvenlik açıkları ios 9 dan bu yana devam ediyor. Kilit ekranındayken cevapsız aramalar geri aranabiliyor yada mesajlar okunabiliyor isteyen kilidi açmadan cevap bile yazabiliyor adımıza. Çaresi bazı özellikleri kapamakmış.Tuşlu telefon kullanırım daha iyi.

  2. cengizhan cengizhan 2 Aralık 2016

    bi oncekinde yenilik de yoktuki varsa paylasmaniz temennimiz 🙂

Yorumlar kapatıldı.