iOS 10.2 ile Sorunlar Çözülecek mi? iOS 10.2 Yenilikleri Neler?

ios-10-2-beta

Bir süredir geliştiriciler ve public beta kullanıcılarıyla birlikte iOS 10.2 testlerini sürdüren Apple, en son yedinci beta sürümünü yayınlayarak artık testlerin yavaş yavaş sonuna gelindiğini hissettirmiş oldu. Zaten pek çok güvenilir kaynağa göre ki bizim tahminlerimiz de bu yönde, önümüzdeki hafta içerisinde iOS 10.2’nin final sürümünün yayınlanması bekleniyor.

müşteri hizmetleri

Elbetteki iOS 10 için ikinci büyük ara güncelleme olan iOS 10.2 adına merak edilen pek çok şey var. Bu yazımızda bunlara cevap vermeye çalışacağız.

iOS 10.1.1 ve Öncesi iOS 10 Sürümlerinde Yaşanılan Sorunlar Çözülecek mi?

Özellikle ani pil boşalmaları ve beklenmedik kapanma sorunun yaşayan kullanıcıların sorunun öncelikli olarak çözülmesini bekliyoruz. En azından Apple’ın bu yönde hazırlık yaptığı resmi olarak duyurulmuş durumda.

Kararlılık iyileştirmelerinin yapılması ve performans iyileştirmelerinin yapılması söz konusu ki bunu her yeni iOS 10.2 beta sürümü ile bizzat deneyimledik, gördük. Bu yönü ile takılmalar, donmalar gibi pek çok problemin çözülmesi söz konusu olacak.

iOS 10.2 Yenilikleri Neler?

 • Yepyeni TV uygulaması (araç takımı/widget desteği ile birlikte),
 • SOS (Acil Durum) özelliği,
 • iPhone 7 ve 7 Plus’a özel, lansman duvar kağıtları,
 • Yenilenen ve yeni eklenen pek çok emoji,
 • Videolar uygulaması için araç takımı (widget) desteği,
 • Kamera ayarlarını kaydetme,
 • iMessage’a kutlama ve kırmızı kalp efekti,

ve kaputun altında bir dizi düzenlemeler ile iOS 10.2’nin geleceğini söyleyebiliriz.

Elbetteki güncellemenin yayınlandığı ilk dakikalar itibariyle sizi bilgilendiriyor olacağız. Bizi takip etmeye devam edebilirsiniz 😉

müşteri hizmetleri

14 Comments

 1. İos 10.2 yayinlandi arkadaşlar bilginiz olsun yüklemek istiyen bilgisayar üzeri yüklesin lütfen ..

 2. İos 10.2 yayinlandi size tavsiye pc üzeri itunes üzeri temiz kurulum yapmaniz olucak wifi üzeri tavaiye edilmezz lütfen dikkate alinn ios 10.2 yükleyinnn.!!!!!!!!

 3. Benim 6s, yeni mesaj için numara girdiğimde 3 hane yazdıktan sonra Mesajlar uygulaması kilitleniyor, ne yaparsam yapim çözemedim, inş güncelleme bir işe yarar.

 4. Benim sıkıntım şu tam ekranda uygulamadayken ana ekrana dönerken home tuşuna basarken ekran dönüyor ama içeresindeki içerik dönmüyor ve bir kaç saniliyine kasıyor iphone 7 kullanıyorum iosum 10.1.1 🙁 özelikle youtubeden veya keynot uygulamasında tam ekrandan dönerken bunu çok yapıyor 🙁

 5. Artık iPhone’ler tat vermez oldu hep sorun hep sorun böyle devam ederse çok kişiyi kaybedecek…

 6. İphone 7 Plus ‘ta portre modu çekimi ile bazı fotoğraflarda kalitesiz oluyor. Daha kaliteli için yenilik portre modu istiyoruz… -_-

 7. Benim şarj problemim yok telefonu sabah 6 şarjdan çıkardım %100 dü şimdi saat 18:41 hala %51 benim problemim navigasyon çok berbat

 8. iPhone’um güncelleme diye ağlıyor resmen. Umarım Pazartesi günü saat 20:00’da iOS 10.2 final yayınlanır. (Tarih ve saat olarak diğer güncelleme saatlerini baz aldım. Genelde final versiyonlar, Pazartesi günleri saat 20:00’da yayınlanıyor)

 9. Sorun çözer çözmez bilmiyorum ama her göncelemeden sonra farklı hatlarlan karşılaşıyoruz

Comments are closed.