iOS 10.3.2 Güncellemesi Yayınlandı!

4
iOS 10.3.2 Güncellemesi

Apple’ın bir süredir geliştiriciler ve halka açık beta yazılım programı kullanıcılarıyla testlerini sürdürdüğü iOS 10.3.2‘nin final sürümü nihayet herkese açık olarak yayınlandı. iOS 10.3.2 güncellemesi hemen şimdi indirilebilir ve yüklenebilir.

Geliştiriciler için yayınlanan beş beta sürümü ve halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için yayınlanan beş public beta ile geliştirme işlemlerini tamamlayan Apple, iOS 10.3.2 güncellemesi ile yeniliklerden çok hata düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine odaklanıyor.

iOS 10.3.2 güncellemesini OTA yolu ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü) veya iTunes ile indirebilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. Sorunsuz ve eksiksiz bir yazılım güncellemesi için iTunes’i kullanmanızı tavsiye ederiz.

İLGİLİ İÇERİK:  Apple’dan 23 Nisan’a iPad ve Apple Pencil Dokunuşu

iOS 10.3.2 beta 5 yüklü olan cihazlarda yayınlanan bu final sürümünü indirmenin mümkün olmayacağını belirtelim. Çünkü bu beta sürümü final sürümüdür ve doğal olarak iOS 10.3.2 GM sürümü indirilemeyecektir. Yine de doğrudan iOS 10.3.2’nin herkese açık sürümüne geçiş yapmak isterseniz Ayarlar > Genel > Profiller menüsünden beta yapılandırma profilini kaldırmanız gerekiyor. Ardından OTA yolu ile güncellemeyi edinebilirsiniz.

iOS 10.3.2’nin beta sürümlerinde herhangi bir büyük yenilik veya değişiklik görmemiştik. Eğer ki final sürümünde herhangi bir değişiklik veya yenilik keşfedersek sizlerle paylaşıyor olacağız.

4 YORUM

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.