İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10.3 Public Beta 1 Yayınlandı

Apple dün, geliştiriciler için iOS 10.3 beta 1‘i yayınladı. Şirket beklenen adımı bugün attı ve Public Beta (Halka Açık Beta Yazılım Programı) kullanıcıları için iOS 10.3 Public Beta 1‘i yayınladı.

teknik destek

Yayınlanan bu beta sürümünün, geliştirici sürümüne göre farklılar içermediğini öngörüyoruz. Herhangi bir farklılık keşfedersek yazımızı güncelleyeceğiz.

iOS cihazınıza (iPhone, iPad ve iPod touch) bu Public Beta güncellemesini yüklemek için, Apple’ın programına kayıtlı olan Apple Kimliği’nizin tanımlı olduğu cihazınızı kullanmanız yeterli. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden güncellemeyi indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

iOS 10.3 ile pek çok yenilik iOS cihazlarımıza geliyor. Bu yeniliklerle ilgili tam listeye buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Elbetteki iOS 10.3 ile gelecekte daha fazla yenilikle karşı karşıya kalmamız söz konusu olabilir. Yeniliklerle birlikte, her zaman olduğu gibi Apple, kaputun altında birtakım performans iyileştirmelerini ve hata düzeltmelerini de bizlere sunuyor.

teknik destek

10 Yorum

  1. Mert Mert 28 Ocak 2017

    10.3 beta 1 de 3D Touch çalışmıyor 6s de sizde de var mı aynı sorun

Yorumlar kapatıldı.