iOS 10.3 Public Beta 1 Yayınlandı

10
iOS-10-3-Beta

Apple dün, geliştiriciler için iOS 10.3 beta 1‘i yayınladı. Şirket beklenen adımı bugün attı ve Public Beta (Halka Açık Beta Yazılım Programı) kullanıcıları için iOS 10.3 Public Beta 1‘i yayınladı.

Yayınlanan bu beta sürümünün, geliştirici sürümüne göre farklılar içermediğini öngörüyoruz. Herhangi bir farklılık keşfedersek yazımızı güncelleyeceğiz.

iOS cihazınıza (iPhone, iPad ve iPod touch) bu Public Beta güncellemesini yüklemek için, Apple’ın programına kayıtlı olan Apple Kimliği’nizin tanımlı olduğu cihazınızı kullanmanız yeterli. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden güncellemeyi indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

iOS 10.3 ile pek çok yenilik iOS cihazlarımıza geliyor. Bu yeniliklerle ilgili tam listeye buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Elbetteki iOS 10.3 ile gelecekte daha fazla yenilikle karşı karşıya kalmamız söz konusu olabilir. Yeniliklerle birlikte, her zaman olduğu gibi Apple, kaputun altında birtakım performans iyileştirmelerini ve hata düzeltmelerini de bizlere sunuyor.

10 YORUM

Comments are closed.