iOS 10.3 Public Beta 2 Yayınlandı

iOS-10-3-Beta

Apple, geçtiğimiz hafta geliştiriciler ve halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için yayınladığı ilk iOS 10.3 beta sürümünün ardından ardından dün geliştiriciler için iOS 10.3 beta 2’yi yayınlamıştı. Bugün ise Apple’ın Halka Açık Beta Yazılım Programı kullanıcıları için iOS 10.3 Public Beta 2 yayınlandı.

teknik destek

iOS 10 için üçüncü büyük ara güncelleme olacak olan iOS 10.3 public beta 2 sürümünü hemen şimdi, iOS beta yazılım profili yüklenmiş iOS cihazınız üzerinden OTA yolu ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden) indirebilirsiniz.

iOS 10.3 Public Beta 2 Yenilikleri Neler?

iOS 10 için üçüncü büyük ara güncelleme olacak olan iOS 10.3 public beta 2 ile, ilk beta sürümünden farklı ne gibi yeniliklerin geldiğini şimdilik bilmiyoruz. Ancak geliştiriciler için yayınlanan ilk beta sürümündeki yenilikleri takip eden, mevcut hataları ele alan bir güncelleme olduğunu tahmin ediyoruz.

iOS 10.3 public beta 2’de gözümüze çarpan yenilikleri keşfettikçe bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

İLGİLİ HABER: iOS 10.3 Beta 1 Yenilikleri

iOS 10.3 Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak?

Apple’ın bir süre boyunca iOS 10.3 üzerindeki testlerini, geliştiricilerle ve public beta kullanıcılarıyla birlikte sürdüreceğini söyleyebiliriz. Bu sürecin ne zamana kadar devam edeceğini şimdilik söylemek mümkün değil.

Testlerin en azından Mart-Nisan ayına kadar devam edeceğini ve Apple’ın Mart veya Nisan’da gerçekleştireceği özel bir etkinlikte tanıtacağı düşünülen yeni nesil iPad modelleriyle birlikte bu büyük güncellemeyi yayınlanması gündemde.

müşteri hizmetleri

16 Comments

  1. Ufak rutüşler var onun dışında pek yenilik yok ama ilk betaya göre hızı fark ediyor pil sıkıntısını gayet başaralı bi şekilde gidermiş tşk apple 🙂

Comments are closed.