İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10 Beta 7 ve iOS 10 Public Beta 6 Yayınlandı

Apple, geliştiriciler için iOS 10 Beta 7 ve Public Beta 6’yı yayınladı. Bir önceki betanın üzerinden sadece 4 gün geçmesine rağmen yeni bir betanın yayınlanması oldukça şaşırtıcı. Apple tarihinde bir ilk diyebiliriz.

teknik destek

iOS 10 Beta 7’yi geliştiriciler cihazları üzerinden ota ile yada Apple Geliştirici Merkezinden indirip yükleyebilirler. Public betayı denemek isteyenler ise Apple beta test programına üye olarak ilgili profili cihazlarına yüklemek zorundalar.

iOS 10, 3D Touch destekli bildirimler, yeni bir kilit ekran deneyimi,daha kolay erişilebilir kamera, yeniden tasarlanmış Kontrol Merkezi ve yeni widget ekranı, pek çok özelliğe sahip mesaj uygulaması gibi yeniliklerle geliyor.
Mesajlar uygulamasına arka plan animasyonları, kabarcık etiketler, el yazısı notlar, akıllı emoji ve özel App Store’u içeren yeni özellikler geliyor. Fotoğraflar uygulaması ise anılar özelliği ile birlikte yeni yüz ve nesne tanıma yetenekleri kazanıyor.

[irp posts=”9875″ name=”iOS 10 Ne Zaman Yayınlanlanacak? İşte iOS 10 Yayınlanma Tarihi”]

iOS 10’un Eylül ayında iPhone 7 tanıtımından sonra yayınlanması bekleniyor. Performans geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri içeri iOS 10 Beta 7’deki yenilikleri keşfedince sizlerle paylaşacağız.

müşteri hizmetleri