iOS 10 için İlk Ara Güncelleme Yolda!

1
ios-10-guncellemesi
blank

Apple’ın söylemi ile şimdiye kadarki en büyük sürüm olan iOS 10 için ilk ara güncellemenin çok yakın zamanda geleceği netlik kazandı. Özellikle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la merhaba dediğimiz lightning konnektörlü EarPods’larda ortaya çıkan ve kısa sürede Apple tarafından çözülen bu sorun başta olmak üzere diğer sorunlarıda kapsayan bir ara güncellemenin geleceğinin kesinleşmesi ise Apple içindeki kaynaklara dayanıyor.

blank

Apple sözcüsü tarafından lightning konnektörlü EarPods’ların meydana getirdiği sorunun yazılımsal olmasının duyurulması ve yakın zamanda bunun için bir yazılım güncellemesinin Apple tarafından yayınlanacağını söylemesi çok değil bir ay içerisinde yeni güncellemenin geleceğinin habercisi.

iOS 10 için ilk ara güncellemenin ne zaman geleceği şimdilik belirsiz ama diğer tespiti yapılan iOS 10 sorunları baz alındığında çok beklenilmeyeceğini belirtelim. Yani iOS 10 güncellemesini yükledikten sonra pek çok kullanıcının muzdarip olduğu sorunlar için günlerin sayılı olduğunu söyleyebiliriz. Sadece biraz daha beklemek gerekiyor.

Konuyla ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

blank

1 YORUM

Comments are closed.