İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10 İle Mesajlar Uygulamasına Yepyeni Özellikler Geliyor

iOS 10 ile zengin mesajlar hayatımıza girecek desek yanlış olmaz. Artık herhangi bir fotoğraf, video veya web bağlantısını mesajlar uygulaması ile paylaşmak istediğinizde oldukça zengin bir görüntüye sahip.

teknik destek

iOS-10-Zengin-Mesajlar

Tek başına emojiler artık klasik sohbet balonuna dahil değiller ve 3 kat daha büyükler. Ayrıca mesajınızı yazarken emoji tahminleri yapılacak ve emoji seçiminiz kolaylaştırılacak. Yani mezuniyet yazdığınızda bu sözcük yerine kep emojisi gelebilir.

iOS-10-Mesajlar-Ozellikleri

Animasyonlu, tıklamadan görünmeyen bazı şekillerde mesajlarda hayatımıza giriyor. Artık Mesajlar uygulaması ile sürpriz yapmak oldukça kolay diyebiliriz.

Elle yazılmış mesajlar artık iOS 10’la kullanılabilir olacak. Tam ekran efektlerde dahil.

Tüm bunlarla birlikte Mesajlar uygulamasına, Touch fotoğraflar ve videoları destekleyecek. Özetler artık iOS 10’la birlikte Mesajlar uygulaması ile hemen hemen Snapchat ile yapabildiğiniz her şeyi yapabilirsiniz diyebiliriz.

Apple Music ile Mesajlar uygulaması artık doğrudan birbirlerini destekliyorlar.

iOS-10-iMessage

Mesajlar uygulamasına App Store desteği geliyor! Geliştiriciler için iMessage artık bir hedef denilebilir. Evet artık iMessage için App Store üzerinden uygulamalar indirebileceksiniz. GIF uygulamaları, emoji uygulamaları ve daha fazlasından söz ediyoruz. Hatta doğrudan tek mesaj ile arkadaşınıza para göndermek bile mümkün olacak denilebilir.

müşteri hizmetleri