İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10 Ne Zaman Yayınlanacak? İşte iOS 10’un Yayınlanma Tarihi

13 Haziran’da tanıtılmasından bugüne kadar test süreci devam eden iOS 10’un yayınlanma tarihi belli oldu. 8 geliştirici betası yayınlanan iOS 10 için bugün Golden Master sürümü yayınlanacak.

teknik destek

Apple, bugün düzenlediği medya etkinliği ile iPhone 7, iPhone 7 Plus ve Apple Watch 2’yi tanıttı. Yoğun ilgi gören tanıtımda en çok dikkat çeken anlatımlardan birisi de iOS 10 ve özelliklerinden bahsedildiği bölümdü. Apple’ın çok büyük yenilikler getirdiği iOS 10 ile ilgili daha önce defalarca haber yaptık. Fakat bugüne kadar yaptığımız haberlerde iOS 10 final sürümümün ne zaman yayınlanacağı konusu net değildi. Apple, bugünkü etkinliğinde iOS 10’un yayınlanma tarihinide duyurmuş oldu.

iOS 10 Yayınlanma Tarihi

iOS 10 final sürümü 13 Eylül’de yayınlanacak. iOS 10 iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, 6. nesil iPod touch, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus cihazlarına yüklenebilecek. iOS 10 maalesef iPad Mini, iPad 2, iPad 3 ve iPhone 4s’e gelmiyor.

iOS 10 ile gelen yenilikleri incelemek için yazımıza göz atabilirsiniz.

teknik destek