İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 10 Public Beta 3 Yayınlandı

Apple Pazartesi günü geliştiriciler için yayınlanan iOS 10 beta 4’ün ardından. bugün de Public Beta 3’ü yayınladı. Yayınlanan yeni iOS 10 beta sürümünde hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerinin yanısıra yeni özellikler de geldi.

teknik destek

Yeni iOS 10 beta güncellemesi 100’den fazla yeni ve yenilenmiş emojileri, yeni klavye seslerini, Bildirim Merkezi düzeltmeleri ve daha fazlasını beraberinde getiriyor.

Nedir Bu iOS 10 Public Beta 3 Yenilikleri?

Emojiler: Birçok meslek ve faaliyetleri, cinsiyet eşitliğini ve şiddeti vurgulamak üzere bir dizi yeni ve yenilenen emojiler iOS 10’la birlikte hayatımıza girecek.

iOS-10-emojiler

Kontrol Merkezi: iOS 10’la yenilenen Kontrol Merkezi’ne iOS 10 Public beta 3’le birlikte bir intro ekranı eklenmiş. Güncelleme sonrası ilk kullanımda bu intro ekranı geliyor.

iOS-10-Kontrol-Merkezi-Intro

Dokunsal Geribildirim: iOS 10 Public beta 2 ile gelen kilitleme sırasındaki titreşim artık yok.

Erişilebilirlik: Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Ekran Kolaylıkları menüsü üzerinden daha fazla Renk Filtreleri’ne ulaşmak artık mümkün.

iOS-10-renk-filtreleri

Bildirim Merkezi: iOS 10’un Public 2./3. beta sürümlerinde görülemeyen Bildirim Merkezi’ndeki tarih bilgisi artık iOS 10 Public beta 3 ile geri dönmüş durumda.

IMG_4765

Ev: Kontrol Merkezi’nde, üçüncü sekmede yer alan Ev uygulama kısayolları yeniden şekillendirilm

iOS-10-Ev

Klavye Sesleri: Daha kullanışlı ve hitabeti yüksek klavye sesleri artık kullanılabilir. Normal yazım sırasında daha tatlı tonda ve simgeleri kullanmak için klavye kullanıldığında farklı ses tonları iOS 10 Public  beta 3’te artık mevcut.

Duvar Kağıdı: Apple Duvar Kağıtlarını adeta iOS 10-iOS 9-iOS 8 için kategorize etmiş. Son üç iOS sürümü için duvar kağıtları bu esasa göre sıralanmış.

iOS-10-Duvar-Kagidi

teknik destek

3 Yorum

 1. Bayram Bayram 7 Ağustos 2016

  Merhabalar iOS 10 beta 3 sürümü kullananlar biraz sistem performansı hakkında bilgi verebilirlermi ?

 2. emre özger emre özger 2 Ağustos 2016

  merhabalar 5s cihazıma geliştirici beta 4 yükledim. public beta 3 yüklemek için ne yapmalıyım? teşekkür ederim

  • İlker Çiftçi İlker Çiftçi 2 Ağustos 2016

   İkisi de aynı özelliklere sahip.Dediğiniz şey çok uzun iş.ios 9.3.3 e düşüp Public beta yükleneniz gerek.

Yorumlar kapatıldı.