iOS 11.2.5 Güncellemesi Yayınlandı! Hemen Şimdi İndirin

iOS 11.2.5 Güncellemesi

Apple bugün, ilk olarak 2017 yılının Eylül ayında geliştiriciler için yayımlanan beta sürümü ile ortaya çıkan iOS 11 işletim sisteminin onuncu resmi güncellemesi olan iOS 11.2.5‘i yayımladı. iOS 11.2.5, iOS 11.2.2’nin yayımlanmasından iki hafta sonra yayımlanmış oldu.

teknik destek

iOS 11.2.5 güncellemesi, uyumlu iOS cihazlar için OTA yolu ile kablosuz bağlantı üzerinden şimdi indirilebilir. GÜncellemeye erişmek için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsüne gidebilirsiniz.

iOS 11.2.5 Yenilikleri

iOS 11.2.5, Mesajlar uygulamasını etkileyen kötü amaçlı bir bağlantının çalışmasına izin veren bir hatayı gideriyor. Zaten iOS 11.2.5 için yayımlanan altıncı beta sürümünden itibaren Mesajlar uygulaması için bu hatanın düzeltildiğini görmüştük.

Güncelleme servis edildi ancak henüz OTA yolu ile kullanılabilir değil. Bu nedenle iOS 11.2.5’e daha çok nelerin dahil edildiğini bilmiyoruz ancak güncellemenin kısa süre sonra OTA ile kullanılabilir hale gelmesiyle birlikte göze çarpan yeniliklerin olması durumunda bu yazımızı güncelliyor olacağız.

Apple’ın iOS 11’i lanse ettiği özel etkinliğinde iCloud Messages özelliğini duyurmuş ve bu özelliği iOS 11.2.5 ile kullanıma sunması bekleniyordu ancak yayımlanan en yeni iOS sürümünde bu özelliğin henüz kullanılabilir olmadığı görülüyor.

Apple, pil ömrü ile ilgili yeni ve daha kapsamlı ayrıntıların sunulacağı bir güncellemeyi yayımlayacağının sözünü vermişti. Bunu 2018’in başında yapacağını dile getirmişti. İşaret edilen güncellemenini iOS 11.2.5 olmadığını belirtelim. Pil ömrü ve pil durumu ile ilgili daha kapsamlı bilgilerin sunulacağı güncelleme muhtemelen bir sonraki güncellemede olacak.

müşteri hizmetleri

70 Comments

  1. 11.2.5 yükledim sabahtan itibaren şardan çıkardıktan sonra hızla pil bitmeye başladı 7+

  2. Gerçekten diğer yorumlarda boş yapmışlar…iOS 11.2.2 düzgün bir sistem haline getirdiler 11.2.5 ile adam ediyorlar kullanılması ve kalınması gerek sürümdür bu 11.3 ile yenilik getirip hafif bozulmalar yaşatıcaklar güncelleme yapacak arkadaşlar bu sürüme geçsinler ve bu sürümde bıraksınlar.

  3. İos9 ile canavar gibi calisan iph6, ios11 ile resmen agliyor. Adamlarin satis politikasi yuzunden paramizla rezil oluyoruz maalesef. onlar da durumun farkinda imzalari acmamalarinin da temel sebebi bu. 11.3u bekleyecegiz mecbur. umarim stabilizasyon konusunda bi iyilestirmeye giderler yoksa yine elimize verdiklerinin resmini oynayacagiz.

Comments are closed.