İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 11.2 Public Beta 1 ve tvOS 11.2 Public Beta 1 Yayınlandı!

Apple bugün, iOS 11.2 public beta 1’i ve tvOS 11.2 public beta 1’i halka açık beta yazılım programı kullanıcıları için yayınladı. iOS 11.2 ve tvOS 11.2’nin ilk geliştirici betası dün yayınlanmıştı.

teknik destek

iOS 11.2 beta, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’taki yeni duvar kağıtlarını, AirPlay 2 desteğini, Hesap Makinesi uygulamasının hesaplama hatasının düzeltilmesi, yavaş animasyonların düzeltilmesi gibi bir dizi yeniliği ve geliştirmeyi kullanıma sunuyor. Ayrıca, iOS 11.2 HomePod için SiriKit desteğini sunmak için hazırlanıyor. Bu sayede, iPhone ve iPad’deki uyumlu uygulamalar yakında piyasaya çıkacak olan Apple’ın akıllı hoparlörü ile kullanılabilecekler.

tvOS 11.2, hem 4K hem de HDR düzeltmeleri ile birlikte Apple TV 4K’ya özgü düzeltmeler içeriyor. Apple ayrıca, watchOS 4.2’i test ediyor ancak Apple Watch yazılımı public beta olarak sunulmuyor, yalnızca geliştiriciler için sunuluyor. Ayrıca, macOS 10.13.2’nin ilk geliştirici betası dün yayınlanmıştı. Muhtemelen birkaç gün içerisinde onun da ilk public betası yayınlanacaktır.

Apple’ın geliştirici programı için para ödenirken, halka açık beta yazılım programı tümüyle ücretsiz olarak kullanılabiliyor. beta.apple.com adresinden programla ilgili daha fazla bilgi edinebilir ve programa kaydolabilirsiniz.

müşteri hizmetleri