İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iOS 12 Beta 4 Çıktı!

Apple, geliştirici hesabı bulunanlar için iOS 12 güncellemesinin 4. Beta sürümünü paylaştı. iOS 12 Beta 4, üçüncü betadan iki hafta sonra kullanıma açıldı. Geliştirici kaydı bulunanlar yeni iOS 12 beta sürümünü indirebilirler.

teknik destek

Beta 4’ü indirmek için Apple Geliştirici Merkezi üzerinden kaydı yapılmış olan iPhone, iPad veya iPod Touch üzerinden Ayarlar-Genel-Yazılım Güncelleme adımlarının izlenmesi gerekiyor.

iOS 12 Beta 4 ile Gelenler

iOS 12 Beta 4 Çıktı!

Yeni Beta sürümü App Store, Ekran Süresi ve Kısayollar gibi özelliklerde meydana gelen problemleri çözüyor. iPhone X’in mobil veri çubuğunun Ana Ekran ve Kilit Ekranı sayfalarında yanlış gözükmesi, App Store’da uygulamaların tek seferde sorunsuz yüklenememesi, Ekran Süresi’nin kullanım verileri ve ayarlarının iOS cihazları arasında düzgün senkronize olmaması gibi problemler çözüme kavuştu.

Bahsettiğimiz sorunları çözüme kavuşturmak için cihazınızı Beta 4’e güncelleyip, sonrasına bir defa cihazı yeniden başlatmanız gerekiyor. Bunun sonrasında da çözüme kavuşmayan problemler olabilir ancak onlar da yeni Beta sürümlerinde düzeltilecektir.

müşteri hizmetleri