Şimdi yükleniyor

Karşınızda iOS 12 Public Beta! Nasıl Yüklenir?

iOS 12 Public Beta Çıktı!

Karşınızda iOS 12 Public Beta! Nasıl Yüklenir?

Son Güncelleme tarihi 26 Haziran 2018 by Harun Yıldırım

Apple, WWDC 2018 etkinliğinde duyurduğu ve geliştiricilere açık Beta sürümünü paylaştığı iOS 12, herkes için denemeye açıldı. Karşınızda iOS 12 Beta!

teknik destek

iOS 12 Public Beta Kullanıma Açıldı!

Apple’ın 4 Haziran tarihinde düzenlediği etkinlikte duyurusunu gerçekleştirdiği iOS 12 sürümünün beta sürümü, 26 Haziran’a kadar sadece geliştiriciler tarafından kullanılabiliyordu. Geliştirici üyeliği olmayan fakat bu güncellemeyi denemek isteyenler için müjdeli haber geldi. iOS 12 public beta dağıtıldı.

0768DFBE-A739-4491-A73F-FF53401D4404 Karşınızda iOS 12 Public Beta! Nasıl Yüklenir?

iOS 12 Public Beta Nasıl Yüklenir?

Apple, bugün iOS 12 beta sürümünü tüm kullanıcılara açık hale gelirdi. Yeni güncellemeyi indirip, denemek istiyorsanız buraya tıklayıp, beta programına kayıt olmalısınız.

Beta kurulumunu yapmadan önce iTunes’tan iPhone veya iPad’inizi yedeklemenizi öneririz. Hem iOS 11.4 versiyonuna geri dönüş hem de veri kurma işlemleri için cihazlarınızın yedeği olması gerekiyor.

Yediğinizi aldıktan sonra, beta programı için oluşturduğunuz hesap ile kullandığınız cihaza giriş yapın. Profilin kurulumu tamamlandıktan sonra, ayarlar menüsüne geçin ve güncellemeleri denetleyin. Bir süre bekledikten sonra iOS 12 public beta sürümünü indirebilirsiniz.

Apple tarafından iOS işletim sistemini kullanan cihazların performansını artırmak için yayınlanan bir güncelleme olan iOS 12, iPhone 5S modellerinde bile kullanılabiliyor. Performans güçlendirmesine ek olarak AR, Siri, iMessage, FaceTime ve Stocks uygulamaları da yenileniyor.

Bu güncellemeyi yapmadan önce beta versiyonlarının, son kullanıcıya verilen final sürümleri kadar optimize ve performanslı olmadığının bilincinde olun, açıkçası günlük kullanım cihazlarınıza beta sürümlerini kurmanızı tavsiye etmiyoruz.

teknik destek

4 yorum

comments user
KST

5s’de kullandım normal beta 1 ve beta 2’yi. Takılmaları ve program sorunları var. Tavsiye etmem. Sonlara doğru belki sorunlar azalınca tekrar indiririm.

Yorumlar kapalı.