iOS 12 tanıtım tarihi belli oldu

iOS 12 tanıtım tarihi belli oldu

Apple her yıl yeni yazılımları tanıtır ve genel olarak da bunu WWDC 2018 de yapar. iOS 12 tanıtım tarihi belli oldu. Etkinlik ne zaman olacak ve ne gibi gelişmeler bizleri bekliyor haberimizin detayında bulabilirsiniz.

teknik destek <

iOS 12 tanıtım ne zaman tanıtılacak?

Apple düzenli olarak her yıl geliştiriciler için etkinlik düzenliyor. Bu etkinliğin adı WWDC (Worldwide Developers Conference) etkinlikte çok sayıda yeni yazılım tanıtılıyor. Tabi ki bu Apple için son derece  önemli bir olay iPhone, iPad, Mac, Apple TV ve Apple Watch için yeni yazılımlar tanıtılıyor.

iOS 12 tanıtım tarihi belli oldu2

Ayrıca yeni MacBook modelleri de bu organizasyonda tanıtılacak. Peki ne zaman gerçekleşecek bu WWDC (Worldwide Developers Conference) etkinliği şuan için resmi bir açıklama olmasa da Haziran ayının 4-8 tarihleri arasında gerçekleştirilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca etkinliğin California’daki McEnery Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceği bilgisine de ulaşıldı.

WWDC 2018’de iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 ve tvOS 12 tanıtılacak. Etkinlikte yeni Macbook modellerinin ve Face ID‘li iPad Pro‘nun da tanıtılması bekleniyor. Geçtiğimiz  yıl etkinliğe 5 bin geliştirici ve 1000 Apple mühendisi katılmıştı. Bilet fiyatları ise 1599 Dolar olarak belirlenmişti. Bu yıl daha fazla katılımın gerçekleşmesi bekleniyor.

Biletler katılmak isteyenler arasında kura çekilerek belli oluyor. Bu yılda yüksek oranda bir talep gelmesi neredeyse kesin gibi.

müşteri hizmetleri